Kampanya ve İndirim Haberleri

Samsung tablet bilgisayar kampanyası 150 TL hediye çeki

  • 10 Haziran 2017
Samsung tablet bilgisayar kampanyası 150 TL hediye çeki

Samsung tablet bilgisayar modellerine özel kampanyasında Samsung tablet alanlara özel 150 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuyor. Karne hediyesi olarak aşağıda belirtilen tablet modellerinden birini alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya 7 Haziran – 19 Haziran 2017 (23:59) tarihleri arasında Türkiye sınırları içerisinde , Samsung tarafından ithal edilmiş seçili tablet modelleri için kampanyaya katılan mağazalarda kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.  Samsung mağazalarından satın alınan ürünlerde başvurular Galaxy Fırsatları uygulamasından yapılmalıdır. Stoklarla sınırlıdır.  Kampanya kapsamındaki modeller Galaxy Tab A SM-T280 / T287 ; Galaxy Tab E SM-T560 /T562; Galaxy Tab A SM-T350; SM-T580 / T587 ; SM-P580/587 ve Galaxy Tab S2 SM-T713; SM-T813/T818 ‘dir. Tüketiciler, almış oldukları ürünler için 150 TL (KDV Dahil) değerinde SamsungWA hediye çekine hak kazanacaklardır.
• Hediye çeki sadece  www.samsungwa.com.tr web sitesinde bulunan mobil aksesuar ve giyilebilir ürün alımlarında kullanılabilecektir.
• Tablet satın alımını gerçekleştiren kullanıcılar , 30.06.2017 tarihine kadar WA’yı ziyaret ederek üyelik oluşturmalı , https://www.samsungwa.com.tr/karnehediyesi web-sitesi adresinde yer alan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, ürün faturasının 1.nüshası renkli (orijinal nüsha) yüklemelilerdir. Hediye teslimatı formun doldurulmasının ardından 45 gün içerisinde yapılır. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan üzerinden yapılmalıdır.
• Başvurunun hediye çeki için uygun olup olmadığı ve uygun ise hediye çeki kod numarası en geç 3 işgünü içerisinde e-posta yolu ile tüketiciye bildirilecektir. Tüketicilere e-posta ile kampanyaya katılamadığı bilgisi iletilmesi durumunda,detaylar için 0850 432 77 11 üzerinden Samsungwa ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
• Tüketiciler kendilerine kod iletilmesiyle beraber WA’yı tekrar ziyaret edeceklerdir. Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çeki kodu www.samsungwa.com.tr web-sitesinde sepetim ekranındaki “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılacaktır.
• Hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017, son kullanım tarihi 15 Temmuz 2017’dir.
• Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerlidir.
• Kampanyadan aynı kişi/firma en fazla üç ürüne kadar yararlanabilir. (3 ürüne kadar faturada bulunan ürün sayısı kadar hediye çeki kodu kazanılabilecektir.)
• Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir.
• Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.  (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.) Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.
• Kampanya sadece Türkiye il sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/)  uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
• Kampanya hakkında sorularınız için 0850 432 77 11 ve 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
• Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanyalarla birleştirilemez. Seçilen ürün bedeli hediye çeki tutarından düşükse, iade talep edilemez.
• Kampanyadan aynı kişi/firma en fazla üç ürüne kadar yararlanabilir. (3 ürüne kadar faturada bulunan ürün sayısı kadar hediye çeki kodu kazanılabilecektir.)
• Hediye çekinin kullanıldığı ürünler için düzenlenecek fatura hediye çeki tutarı kadar eksik düzenlenecektir.
• Kampanyaya katılanlara Stem-Maker Kodlama ve Robotik  Dergisi1 yıllık üyelik de hediye edilecektir. Hediye dergi Pusula 20 Teknoloji ve Yayıncılık A.Ş ürünüdür. Piyasa değeri 90 TL’dir. Faydalanmak için Google Play’den ‘STEM&Maker’ uygulamasının cihaza kurulması, üye olunması ve üyelik şartlarının kabul edilerek, aksesuar ile birlikte gonderilen aktivasyon kodunun, uygulamaya girilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ