Samsung televizyon alana Galaxy s8 telefon hediye kampanyası

 • 20 Eylül 2017
Samsung televizyon alana Galaxy s8 telefon hediye kampanyası

Samsung yeni kampanyasında muhteşem QLED televizyon modellerinden alan herkese Galaxy s8 cep telefonu hediye ediyor. Samsung  QLED 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F ve 65Q7C modellerinden birini alanlara Galaxy s8 telefon, Samsung QLED 55Q8C, 55Q7F ve 55Q7C modellerini alanlara Galaxy s7 cep telefonu hediye edilecek.

Kampanya 31 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Ayrıntıları

 • Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Evimde Cebimde Samsung” (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşullar’ında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu
 • Kampanya Koşulları’nı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 • 1.09.2017 – 31.10.2017 tarihleri arasında kampanyalı ürünleri Kampanya`ya katılan satış noktalarından satın alan ve 15.11.2017 tarihine kadar kurulum yaptıran tüketiciler, kampanyaya dahil olan seçili TV modellerinden, 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F ve 65Q7C model TV için Samsung Galaxy S8 model cep telefonunu, 55Q8C, 55Q7F ve 55Q7C model TV için ise Samsung Galaxy S7 model cep telefonunu kampanya şartlarını yerine getirmek koşuluyla herhangi bir ücret ödemeden almaya hak kazanacaktır.
 • Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan satış noktalarından 11.09.2017 – 31.10.2017 tarihleri arasında satın alınmış Kampanya`ya dahil olan Samsung marka televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den birini alan tüketicilere (“Katılımcı”), Kampanya Koşulları’nı yerine getirmeleri durumunda, aldıkları model televizyona bağlı olarak belirli model cep telefonu hediye edilecektir.
 • 11.09.2017 – 31.10.2017 tarihleri arasında kampanyalı ürünleri Kampanya`ya katılan satış noktalarından satın alan ve 15.11.2017 tarihine kadar kurulum yaptıran tüketiciler, kampanyaya dahil olan seçili TV modellerinden, 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F ve 65Q7C model TV için Samsung Galaxy S8 model cep telefonunu, 55Q8C, 55Q7F ve 55Q7C model TV için ise Samsung Galaxy S7 model cep telefonunu kampanya şartlarını yerine getirmek koşuluyla herhangi bir ücret ödemeden almaya hak kazanacaktır.
 • Ürünler`i Kampanya koşullarına uygun olarak satın alan Katılımcılar`ın, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak Ürünler’in kurulumunu 15.11.2017 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Belirtilen şekilde kurulum yaptırmayan
 • Katılımcılar Kampanya`dan faydalanamazlar.
 • Ürün kurulumlarını gerçekleştiren Katılımcılar, ardından 20.11.2017 tarihine kadar www.samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsung web-sitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı forma yüklemelilerdir. Kampanya`ya katılan Katılımcı`nın, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Kampanya Koşulları’na uygun olması durumunda, Kampanya’dan faydalanabilecektir.
 • Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin Kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşacağını kabul etmektedirler. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
 • İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Kampanya Koşulları’nı yerine getirdiği tespit edilen Katılımcı`ya hediye cihazın Katılımcı adresine teslim edilmek üzere 45 gün içerisinde 3. kişi kargo şirketine teslim edileceğini’ belirten 2. bir SMS gönderilecektir. Kampanya Koşulları’nı yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamadığı bilgisi SMS ile iletilecektir.
 • Yukarıda belirtilen model bazında değişiklik gösteren hediye cihazlar, tüm Kampanya Koşulları’nı yerine getirdiği tespit edilen katılımcılara teslim edilmek üzere onaylanan başvuruya ilişkin tarih esas almak suretiyle 45 gün içinde 3. kişi kargo şirketine teslim edilecektir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung ve çalıştığı üçüncü taraf iş ortağı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin SMS ile yapılmış olmasına rağmen, 45 gün içinde cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.
 • Kampanya`ya dahil olan Ürünler ve hediye cihazlarda iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda Katılımcı`ya hediye verilen cihazın da iade edilmesi gerekmektedir.
 • Katılımcı`nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen web-sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
  TV’nin iade edilmesi halinde tüketicinin, bu Kampanya Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Kampanya kapsamında hak kazandığı indirim bedelini de iade etmesi gerekmektedir. Kampanya`dan tacirler yararlanamaz.
 • Katılımcı bilgileri Kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung, Kampanya Koşulları`nda istedigi zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsung adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x