Siemens beyaz eşya ve ankastre ürün kampanyalı fiyatları

  • 03 Aralık 2011
Siemens beyaz eşya ve ankastre ürün kampanyalı fiyatları

Beyaz eşyada Alman teknolojisi ve kalitesini yansıtan Siemens 2011 yılının son kampanyası ile harika fırsatlar sunuyor.Siemens bayilerinde ankastre ürünlerde ve beyaz eşyalarda sizleri bekleyen fırsatları aşağıda bulabilirsiniz.
Siemens Yetkili satıçılarında Aralık ayı boyunca 6 kg 800 devir Çamaşır Makineleri 999 TL yerine 869 TL satışı yapılacaktır.

Siemens Yetkili satıçılarında Aralık ayı boyunca 7 kg 1000 devir Çamaşır Makineleri 1189 TL yerine sadece 999 TL`ye satışı yapılacaktır.

Aralık ayı boyunca Siemens Kurutma Makinelerinde KDV ve ÖTV indirimi fırsatı sunuyor. Ayrıca 1 ay iade garantili.

Siemens Ankastre Setlerde Aralık Ayında 1. Ürüne %15 İndirim, 2. Ürüne %20 İndirim, 3. Ürüne %25 İndirim ve Ankastre Ocak, Ankastre Davlumbaz ve Ankastre Fırın ürün gruplarından 3 ürün alana SN 55 E 530 TR kodlu bulaşık makinesi sadece 987 TL.

İndüksiyonlu ocak alana 310 TL değerinde Korkmaz Prestige Set Hediye fırsatı Aralık ayı boyunca Siemens Yetkili satıcılarında.

Siemens Bulaşık Makinelerinde %30 varan indirimlerde Aralık ayında Siemens Yetkili satıcılarında….

Simens Satıcılarında Bonus`a Özel peşin fiyatına 10 taksit ve Mart 2012`de ödemeye başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Öner TÜRKSEVER dedi ki:

    Gerçekten güzel kampanyalarmış. Teşekkürler bilgileriniz için. Bu kampanyalara karşılık Siemens ankastre setler (davlumbaz, ocak, fırın) pahalı gelirse, evleriniz için hem hesaplı hem de kaliteli ürünler üreten Mekappa markalı ankastre setleri tavsiye ederim.

    İyi günler dilerim,

    Öner TÜRKSEVER

BİR YORUM YAZ