Silverline 2013 anneler günü kampanyası %30 indirim fırsatı

  • 26 Nisan 2013
Silverline 2013 anneler günü kampanyası %30 indirim fırsatı

Silverline Ankastre ürünlerinde 2013 Anneler Gününe özel kampanyada %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.  Anneniz için en güzel hediye alternatifleri için sizleri Silverline mağazalarına davet ediyoruz. Kampanyaya katılmak için,  www.silverline.com.tr/annemicin adresi üzerinden kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

Gelişmiş teknoloji ile modern şıklığın mükemmel uyumunu bir arada sunan Silverline Ankastre, 5-13 Mayıs tarihleri arasında tüm ürünlerde yüzde 30 indirim sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkesin www.silverline.com.tr/annemicin adresi üzerinden kayıt yapması, ya da gazetelerde yer alan ilandaki QR kodu akıllı cihazları ile okutarak, açılan sayfadaki bölümleri doldurması yeterli oluyor. Kampanyaya katılanlar, kendileri için özel olarak düzenlenen promosyon kodu ile Silverline Ankastre yetkili bayilerinde, yüzde 30 indirim avantajından yararlanıyor. Kampanyaya katılan herkes, yüzde 30 indirim fırsatı ile tüm ürün gruplarından fiyat sınırlaması olmaksızın toplam 5 adet ürün satın alabiliyor.
Silverline Ankastre çok fonksiyonlu ürünleri sayesinde annenizin hayatı kolaylaşırken, size de birlikte daha fazla vakit geçirmek kalıyor. Silverline Ankastre’nin tezgâh içine gömülen davlumbazları, kullanılmadığı zamanlarda mutfaklarda yer kaplamazken, mikrodalga özellikli fırınları ise hem çok fonksiyonluluğu, hem de kullanım kolaylığı sayesinde mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleri ile dokunmatik cam ocaklar ise mutfaklara şıklık katarak, annenize layık bir atmosfer yaratıyor. Annenizin mutfaktaki en büyük yardımcısı olan Silverline Ankastre ürünlerini, yüzde 30 indirim avantajı ile satın almak için www.silverline.com.tr/annemicin adresinden kaydınızı yaptırın, indirim kodunuzu alın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ