Kampanya ve İndirim Haberleri

Silverline fırın yemekleri yarışması 2012

  • 01 Mart 2012
Silverline fırın yemekleri yarışması 2012

Ankastre ürünlerinde lider firmalardan Silverline şimdi ”En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması”  adlı yarışma kampanyasını başlatıyor.
15 Nisan tarihine kadar uygulamamız üzerinden bize ileteceğiniz tarifler Mutfak Koçu Gülhan Kara tarafından değerlendirilecek.
Finalist 10 yarışmacı tariflerini Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesinde bire bir uygulayarak büyük ödülleri kazanmak için yarışacak.

Birinci olan yarışmacı SLV 240 Fırın ödülünün sahibi olurken, ikinci olan yarışmacı AS 126F Ocak, üçüncü olan yarışmacı Crystal Line Inox Aspiratör kazanacak.

A. Kampanya katılım süresi:
1. Kampanya, Silverline’ın kurumsal Facebook hayran sayfası olan www.facebook.com/SilverlineAnkastre adresi üzerinden duyurulacaktır.
2. Kampanya 01 Mart 2012 tarihinde başlayıp, 15 Nisan 2012 tarihinde bitecektir.
3. Facebook üzerinden başvuru alımı kapandıktan sonra, Mutfak Koçu Gülhan Kara gelen tarifleri değerlendirilecek ve finale kalacak 10 kişiyi seçecektir. Bu kişiler Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesinde bire bir uygulayarak büyük ödülleri kazanmak için yarışacak ve ödül kazanan isimler orada belirlenecektir.
4. Tarihlerde yapılabilecek değişiklikler Silverline’ın tasarrufundadır.

B. Kampanya katılımı koşulları:
5. Kampanyaya katılmak için kullanıcıların, Silverline’ın www.facebook.com/SilverlineAnkastre adresindeki kurumsal Facebook hayran sayfasına üye olmaları (“Sayfayı Beğen”meleri) gerekmektedir.
6. Kullanıcılar, http://apps.facebook.com/firin-yemekleri/ adresindeki kampanya sayfasında bulunan form alanında ad-soyad (nüfus cüzdanında yazdığı şekilde) ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurarak kampanyaya katılabilirler.
7. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, http://apps.facebook.com/firin-yemekleri/ Facebook sayfasında yer alan kullanım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
8. Katılımcı yarışmaya katılmakla Silverline tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

C. Kampanya ödülleri:
9. Facebook üzerinden başvuru alımı kapandıktan sonra, Mutfak Koçu Gülhan Kara gelen tarifleri değerlendirilecek ve finale kalacak 10 kişiyi seçecektir.
10. Bu kişiler Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesinde bire bir uygulayarak büyük ödülleri kazanmak için yarışacaktır.
11. Ödül kazanan isimler Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesinde bire bir uygulama sonrasında belirlenecektir.

D. Kampanyanın genel koşulları:
12. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
13. Kullanıcıların ücretsiz hediye kazanabilmeleri için kampanyaya gerçek ad, soyad, e-posta adresi ve cep telefonu numarası ile katılmış olmaları şarttır. Her kullanıcıyla yarışmaya kayıtlı olduğu e-posta ve cep telefonu adresi üzerinden iletişime geçilecektir.
14. Kampanyadan hediye kazanan kullanıcıların isimleri Silverline’nin kurumsal Facebook hayran sayfası olan www.facebook.com/SilverlineAnkastre adresinde yayınlanacaktır.
15. 18 (Onsekiz) yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülü talep edemezler.
16. Katılımcıların ve kullanıcıların kişisel bilgilerini yanlış veya yanıltıcı vermelerinden, kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, dolayı hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Silverline sorumlu tutulamaz.
17. Silverline kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu hileler, bunlarla sınırlı olmamak üzere, aynı IP/bilgisayar üzerinden çoklu kayıt, gerçek olamayan kişileri sisteme üye yapmak ve onlardan puan almak, olası sistem açıklarını kulanarak haksız puan almak olabilir. Olası karşı görüşlerde, Silverline’nin vereceği karar esas alınacaktır.
18. Kullanıcıların kampanya katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda Silverline’nin kayıtları esas alınacaktır.
19. Kullanıcılar kampanya katılım bilgilerini Silverline ile paylaşmaktadır.
20. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan Silverline sorumlu tutulamaz.
21. http://apps.facebook.com/firin-yemekleri/  uygulamasında “Arkadaşını Davet Et” kısmından gönderilen mesajların kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Silverline firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
22. Katılımcıların kampanyaya katılmak için gönderecekleri oy ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Silverline hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Silverline hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Silverline hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Katılımcılar sadece kendileri adına katılabilirler başkası adına katılım yapılamaz.
23. Silverline, bu kampanyaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve sms gönderim yapma hakkını saklı tutar.
24. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup kabul etmiş sayılır.
25. Silverline önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirebilir.
26. Kampanyada kazanılan ödülleri sadece kazanan kişiler kullanabilir, kullanım hakkı başkasına devredilemez.
27. Silverline, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
28. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ