Vestel 3 ay geri iade garantisi

  • 10 Mart 2015
Vestel 3 ay geri iade garantisi

Vestel ürünlerine güveniyor ve 2015 Mart ayında alacağınız Vestel Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Ürünler, Derin Dondurucu, 42” ve üzeri TV ürünlerinden birini aldıktan sonra eğer isterseniz 3 ay içinde geri iade edebileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • İade kampanyası 1-31 Mart 2015 tarihleri arasında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Ürünler, Derin Dondurucu, 42” ve üzeri TV ürünlerinde, kampanyaya dahil olan modellerde yapılan alımlarda, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında alım yaptığı ürüne ilişkin olarak fatura tarihinden itibaren 3 ay içinde “İade Kampanyası Katılım Belgesi” ve fatura aslı ile ürünün satın alındığı kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcısına veya Vestel Yetkili Servisine başvurulmalıdır.
  • Tüketicinin iade hakkını kullanacağı ürün “İade Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olmalıdır.
  • Vestel Yetkili Servisi’nin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği hasarlı ürünler kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ