Kampanya ve İndirim Haberleri

Vestel beyaz eşya değişim kampanyası Eylül 2018

  • 17 Eylül 2018
Vestel beyaz eşya değişim kampanyası Eylül 2018
Vestel beyaz eşyalarda kampanyalar sürüyor. Vestel yeni kampanyasında Eylül ayı boyunca beyaz eşya ve televizyonlarda değiştirme kampanyası sunuyor. Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, solo bulaşık makineleri, solo fırın, derin dondurucu, ankastre setler, TV ve elektrikli süpürgelerde 1.000 TL’ye varan değiştirme indirimini kaçırmayın!
Vestel Değiştirme ve indirim kampanyası 3-30 Eylül 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında, buzdolabı, çamaşır makinesi, solo bulaşık makineleri, solo fırın, derin dondurucu, ankastre setler, TV ve elektrikli süpürgelerde geçerlidir. 1.000 TL indirim PUZZLE NF655 X buzdolabı modelinin peşin alımında, 2.000 TL indirim VUHD SMART 75UD9650 75” LED TV modeli televizyonun peşin alımında, geçerlidir.
Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir. Elektrikli süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı (elektrikli süpürgeler hariç) Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ