Vestel değişim kampanyası 500-1500 TL indirim fırsatı

  • 10 Temmuz 2015
Vestel değişim kampanyası 500-1500 TL indirim fırsatı

Vestel mağazalarında kampanyalar sürüyor. Vestel yeni değişim kampanyasında 2015 Temmuz ve Ağustos aylarında tv, beyaz eşya ürünlerinde 500 TL’den başlayıp 1500 TL’ye kadar değişimde indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında eski ürününüzü değerlendirmek için Vestel bayilerine gelerek 40″ üzeri televizyonlarda, no frost buzdolaplarında, 7kg üzeri çamaşır makinelerinde, 4 program üzeri bulaşık makineleri ve tüm ankastre ürünlerinde değişim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Çapraz değişim ile farklı ürün gruplarından değişim olanağı ile de Vestel, tüketicilere hem eskiyen ürünlerini yenisiyle hem de ihtiyaçları olan bir ürünü mevcut ürünleriyle değiştirme imkanı sağlıyor. Üstelik üst segment ürünlerle değişim yapmayı tercih eden kullanıcılara çok daha yüksek indirim fırsatları da sunuluyor. Avantajları bunlarla sınırlı kalmayan ve tüketicilerin konforunu düşünen Vestel, değişim yapılmak istenen markası ne olursa olsun tüm ürünleri tüketicilerin evinden alırken yepyeni ürünleri de evlerine teslim ediyor. Değiştirme kampanyası kapsamında, Vestel Puzzle buzdolaplarında, kurutmalı çamaşır makinelerinde, solo fırınlarda ve 40“ ve üzeri TV’lerde 500 TL’den başlayan ve 1500 TL’ye varan indirim olanakları kullanıcılara sunuluyor.

Vestel’in dünyanın en son teknolojilerine sahip ürünleriyle tüketicilerini buluşturmayı hedeflediği Ağustos ayına özel değişim kampanyası, yerli üretimin gururuyla Türkiye’yi Vestellendirmeyi amaçlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.