Vestel derin dondurucu kıyma makinesi 2017 kampanya fiyatları

  • 28 Ağustos 2017
Vestel derin dondurucu kıyma makinesi 2017 kampanya fiyatları

Vestel 2017 kurban bayramına özel kampanyasında derin dondurucu ve kıyma makinelerinde indirimli kampanya fiyatları sunuyor. 30 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek kampanyada sandık tipi derin dondurucular 549 TL’den başlayan fiyatlarla, Vestel kıyma makinesi ise 459 TL fiyatla satılacak.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, yaz aylarının en sıcak günlerine denk gelen Kurban Bayramı’na özel olarak derin dondurucu ve kıyma makinesi kampanyası başlattı. Her evin ihtiyacına göre farklı seçeneklerdeki sandık tipi veya çekmeceli derin dondurucular ile kurban etini kendi tercihine göre değerlendirmek isteyenler için kıyma makinesi tüketicilerle buluşuyor.

Kampanya kapsamında, 30 Eylül’e kadar Vestel derin dondurucu alanlar 750 TL’ye varan indirimden faydalanabiliyor. Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala enerji tasarruflu Vestel sandık tipi derin dondurucular 549 TL’den, 6 çekmeceli derin dondurucular da 999 TL’den başlayan fiyatlarla Vestel satış noktalarında satışa sunuluyor. Kıymasını kendi tercihine göre hazırlamak isteyenler için de, kıyma makinesi 459 TL’den başlayan fiyatlarla Vestel satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.

Hem dondurucu hem soğutucu
Hem derin dondurucu hem de soğutucu özelliğine sahip DUAL özellikli derin dondurucular 200, 300 ve 400 litre seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yazın derin dondurucu, kışın ise soğutucu özelliği ile yıl boyunca farklı amaçlarla kullanılabilen derin dondurucular, yiyecekleri, besin değerlerini kaybetmeden uzun süre saklıyor.

4 dondurucu çekmecesi ve 2 dondurucu bölmesine sahip 220 litre hacmindeki dikey dondurucu Vestel müşterilerinin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Elektronik kontrol paneli,Ledışıklı gösterge paneli ve süper dondurma modu ile dikkat çeken Vestel dikey dondurucu düşük enerji tüketimiyle de dikkat çekiyor.

En hijyenik, en pratik kıyma makinesi
Vestel, Kurban Bayramı’nda etlerini en sağlıklı şekilde değerlendirmek isteyenler için kıyma makinesini müşterilerinin beğenisine sundu. Dakikada 2,5 kilogram kıyma yapabilme özelliğine sahip 2200W gücündeki kıyma makinesi paslanmaz çelik gövdesi ve bıçakları sayesinde tüketicilere kolaylık sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.