Bim ürün iade ve garanti işlemleri

  • 18 Ekim 2015
Bim ürün iade ve garanti işlemleri

Bim (Birleşim Mağazala A.Ş.) gıda, temizlik ürünleri dışında elektronik, beyaz eşya gibi birçok ürünü bünyesinde satmaktadır. Binlerce mağaza potansiyeli bulunan firma birçok markayla ürün anlaşması yapmaktadır. Bizim raflarda gördüğümüz bilinen markalar Bim için fason diye tabir ettiğimiz ürünler üretebiliyor. Bim sattığı bu ürünler için kendi bünyesinde garanti hizmeti vermemekle birlikte aracılık yapmaktadır.

Örneğin Bim’in sattığı Heifer marka ürünlerde garanti işlemleri esnasında bim aracılık etmektedir. Ürününüzü mağazanıza teslim ederek teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede ürünü üreten firma ile muhatap olmadan garanti hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca firma ile iletişime geçip ürünü kargolayarak veya servis noktasına teslim ederek servis hizmeti alabilirsiniz.

Bimden aldığınız ürünün hangi firma tarafından teknik servis hizmeti verdiğini öğrenmek için mağaza personelinden bilgi alabilirsiniz.

Bimde ürün iade işlemleri

Bim Türkiye’de müşteri memnuniyeti adına en başarılı firmalardan biridir. Tüketici olarak yasal hakkınızı sonuna kadar arayabildiğiniz bim mağazalarından aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. İade şartlarında en önemli husus alışveriş fişinizi ibraz edebilmenizdir. Aldığınız ürüne zarar vermediğinizde, hijyenik ürünler dışında sorunlu ürünleri kolayca iade edip para iadesi veya değişim yaptırabilirsiniz.

Elektronik ürünlerde 5 gün sonunda yaşadığınız sorunlar sonucunda iade yerine ürün teknik servislere yönlendirilir. Bim ürün iadesi normalde 15 gündür. Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için aldığınız ürünün ambalajına hasar vermeden açmanızda fayda vardır. Ayıplı ürünlerde ambalaj şartı aranmaz fakat iadelerde ambalaj kolaylık sağlar. Sebze meyve gibi gıda ürünlerini aynı gün iade edebilirsiniz.

Abonelik
Bildir

324 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Berrin
6 yıl önce

Bimden elektrik supurgesi aldim cekim gucu cok kotu iade edebiliyor muyum

Berrin
6 yıl önce

Bimden bugun supurge aldim ama supurge hic cekmiyor tekrar eski supurgemle supurdum iade edebiliyor muyum

Berrin
6 yıl önce

Tesekkurler Nesrin Hanim

büşra
6 yıl önce

telefon iade edilebiliyor mu

Anonim
6 yıl önce

Pisiklet aldim kirildi goturduk firmaya yolladiklarini soyledilet aradan bi hafta gecti ben istemedimi iyade etmek istedimi soyledim kabul etmediler ve daha bisiklette gelmedi

Hasan gokcelik
6 yıl önce

Elektrikli bisiklet aldım iade etmek istiyorum 3gun oldu

Anonim
6 yıl önce

Kuru gıda malzemeleri aldım değişim olur mu

Canan aydin
6 yıl önce

Eşim bu aksam bimden bebe buskivisi almış paket hiç açılmadı poşetle getirdiği gibi duruyor kızım o marka Bebe buskivisi ni yemiyor onu götürüp başka bir ürün alabilirmiyim bide herhangi bi şube den değişim yapabilirmiyim

Nur
1 yıl önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Canan hanım açıp yiyin

Arzu ay
6 yıl önce

Mikrodalga fırın aldım sebepsiz iade edebilirmiyim

Anonim
6 yıl önce

İade suresi kaç gundur

324
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x