Denizbank Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Öğrenme

  • 28 Ekim 2015
Denizbank Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Öğrenme

Bankacılığın başlangıcı çok eskilere dayanır. İlkel bir şekilde başlayan bankacılık, ticaret hayatının hız kazanmasıyla birlikte oldukça önemli hale gelmiştir. Günümüzde nakit yerine tercih ettiğimiz kredi kartları, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Artık neredeyse ailedeki her bireyin bir kredi kartı mevcuttur. Kredi kartı sahibi olmak için ille de çalışan olmak gerekmez. Ev hanımları ve öğrenciler için ek kartlar imdada yetişiyor. Ay sonlarında alınması gerekenler olduğunda, kredi kartlarıyla bu işi halledip daha sonra ödeme imkânı hepimize cazip gelmektedir. Giyim mağazalarında kredi kartına taksit uygulaması hepimizin hoşuna gider. Fatura ödemek için kuyruk bekleme çilesi, kredi kartlarının otomatik ödeme talimatı hizmetiyle tarihe karıştı. Bazen paramız olmasa da harcayabilmenin rehavetine kapılıp, ipin ucunu kaçırdığımızda ise imdadımıza Denizbank kredi kartı borç sorgulama ve öğrenme yetişiyor. Bankamızın bu hizmeti sayesinde, harcamalarınızın tutarını hesap özeti elinize geçmeden de öğrenebilecek, düşündüğünüzden fazla harcama yaptıysanız kendinize göre bir ekonomik planlama içine girebileceksiniz. Nakit taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldıran kredi kartları, müşterilerini memnun etmek için neredeyse her gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Burada asıl görev ise kart kullanıcılarına kalıyor. Harcamalarda denge sağlamak için düzenli olarak, kredi kartı borcunun takip edilmesi, böylelikle kart borçları birikmeden önlem alınması, kullanıcıların zora düşmesini önlüyor.

denizbank

Denizbank’ın Emeklilere Özel Ayrıcalıkları

Müşterilerinin beklentilerini dikkate alan bankamız, maaşını T.C. Sosyal Güvenlik kurumundan (SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur) alan emeklilerimiz için Emekli Bankacılığı hizmetini sunmuştur. Bu pakette emekliler için birçok fırsat bulunur. Emeklilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarını gidermek için düşünülen bu pakette, maaşını Denizbank’tan çeken emeklilerimiz öncelikli hizmet alabilmektedir. Ülkemizde milyonlarca emekli vatandaşımız, aldıkları maaşla nasıl geçineceklerinin yollarını ararlar. Bu arayışlara çözümler üretmeye çalışan bankamız, sizin için bazı kolaylıklar düşündü. Bankamızdan maaşını alan emeklilerin ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde düşük faiz oranlarından yararlanmaları mümkün olabilmektedir. Arzu ederlerse  3 ayda bir ödeyebilecekleri emekli kredilerinden yaralanabilirler. Buna ilave olarak, başka bankalarda kredisi bulunan emekliler özel vade ve taksit seçenekleri ile “Transfer Kredi” hizmetimizden faydalanabilmektedirler. Bankamızın emeklilere özel Emekli Bonus kredi kartı ile isterlerse sağlık ve seyahat harcamalarında ek taksit yapabilir, daha düşük faiz oranlarından yararlanabilirler. Kira, aidat ve fatura gibi düzenli ödemelerinde ücret ve komisyondan muaf olurlar. Banka olarak amacımız emeklilerimize hayatlarını kolaylaştıracak finansal çözümlerle destek olmaktır. Emekli vatandaşlarımızın da sık aralıklarla kredi kartlarının borçlarını sık sorgulayarak, harcamalarında bir denge oluşturmaları mümkündür.

Denizbank’ın Öğrencilere Özel Ayrıcalıkları

Ülkemizde hemen her ailede en az bir tane okul çağında çocuk ya da genç bulunur. Bir çocuk okutmanın ne kadar zor ve masraflı bir iş olduğunu hepimiz biliriz. Önce forması, defteri, kitabı, çantası, ayakkabısıyla başlayan süreç, yıllar denizbank-borc geçtikçe dershanesiydi, özel dersiydi devam eder. Üniversiteye gelindiğinde ise iş boyut değiştirir ve öğrenci evinin kirası, elektriği, suyu, ya da yurdun aylık ücreti olarak sürer gider. Hele bir de ailede tek çalışan babaysa, ihtiyaçlara yetişmek daha da zorlaşır. Ülkemizde çocuk okutmak, çocuk sayısı da birden fazla ise kolay olmaz. Aileler tabii ki çocuklarına en iyi eğitimi, en iyi şekilde aldırmak ister.  İşte bu durumda bankamızın Eğitim Kredisinden yararlanabilirsiniz. Eğitim kredisi ile özel okul masrafınızı, üniversite, dershane ve özel kurs ücreti gibi ihtiyaçlarınızı finanse edebilirsiniz. Uygun faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bankamızın öğrencilere özel olarak hazırladığı, Kampüs Kart uygulamasından yararlanabilirsiniz.

 

Denizbank’ın Çitçilere Özel Ayrıcalıkları

Atatürk, köylü milletin efendisidir demişti. Çiftçiler, bizlere sebzenin ve meyvenin en iyisini yetiştirmeye çalışır. Yazın kavurucu güneşin altında çok erken başlayan mücadeleleri saatlerce sürer. Kışın ise yağmur, çamur, kar, demeden çalışırlar. Her gün sofralarımızda yerini alan sebze ve meyveler oldukça zahmetli uğraşılar sonucunda mutfağımıza ulaşır.  Ezelden beridir tarım sektörünün bütün yükünü omuzunda taşıyan çiftçilerimiz, son yıllarda ayakta kalmak için büyük çaba sarf ediyorlar. Banka olarak çiftçilerimize elimizden gelen desteği sunmak isteriz. Diğer bankalara oranla çok daha uygun koşullarda kredi kullanma imkânı veriyoruz. Bankamızın çiftçi kredi kartı ödemelerini, hasat sonrası rahatça ödemesini sağlıyoruz.

Denizbank’ın Diğer Ayrıcalıklı Hizmetleri

Yılların deneyimi ile çalışan bankamız, taraftarlar için özel taraftar kartları sunmuş ve size anında bonus kazanma olanağı yaratmıştır. İster Galatasaray ister Fener bahçe taraftarı olun belli noktalardan yaptığınız alışverişler, size nakit olarak geri dönecektir. Bunun dışında yurt dışına sık çıkan ve işi gereği oradan bankacılık işlemlerini yapması gerekenler için kredi kartlarının yurt dışında geçerli olacağı şekilde düzenleme yapmıştır. Hatta yurt dışından bile bonus kazanma olanağınız bulunur. Yine market kartları, şehir kartları ve buna benzer değişik kartlar, tamamen değerli müşterilerimizin daha rahat bankacılık işlemlerini gerçekleştirmesine yöneliktir.  Acil paraya ihtiyacı olanlara ihtiyaç kredisi, ev almak isteyenler mortgage kredisi olanakları bankamızda mevcuttur. Hatta iş yeri açmak isteyenler için Esnafımızı rahatlatan kredimiz bulunmaktadır. Daha önce kredi kartı ve kredi kullanmayanların veya çalıştığı bankadan memnun olmayanların, rahatlıkla tercih edebileceği bankamız ile bir kez çalışmaya başlamanız yeterli olacaktır. Memnuniyetiniz sebebi ile uzun yıllar vazgeçemeyecek ve tüm bankacılık işlemlerinizde bizi tercih edeceksiniz. Tüm bankacılık adına yaptığımız işlemleri öğrenmek ve yaptığımız hizmetlerden anında haberdar olmak için internet üzerinden bankamıza ait sayfalarımızı veya facebook üzerinden çalışmalarımızı günlük takip etmeniz mümkündür.

denizbank-ogrenci

Kredi Kartına Olan Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Ek kartların da kullanılmasıyla, harcamaların denetimi güçleştiğinde, başvurduğumuz yollardan biri olan Denizbank kredi kartı borç sorgulama, işlemimizi, büyük ölçüde kolaylaştırır. Eşin, çocuğun ev ihtiyaçları, okul gereksinimleri gibi konularda yaptığı harcamaları denetlemek güçleştiğinde, bankamızın size sunduğu ayrıcalıklardan biri bu uygulamadır. Borç sorgulama işlemini, istediğiniz yoldan gerçekleştirebilirsiniz. İster internet üzerinden,  ister telefon bankacılığı hizmetimizle, isterseniz bankamıza gelerek, güler yüzlü personelimizle konuşarak kredi kartları ile ilgili tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Hangisini tercih edeceğinizi tamamen siz belirleyeceksiniz. İnternet bankacılığını kullanmayı tercih ederseniz, bankamızın internet sitesine girerek, kart bilgileri bölümünden,  kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanmak isterseniz, yalın anlatımlarla yol gösteren sistemimiz sizi yönlendirecektir. Sadece bankamıza ait telefonları aramak ve özel bilgilerinizi vermek sizin sorularınızın cevaplanması için yeterli olur. Sizden istenen bilgileri gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Sistem size her aradığınızda ayrı bir şifre verecektir. Paylaştığınız bilgiler, bankamızla aranızda güvenli olarak paylaşılır. İnternet kullanmayı bilmiyorum, telefonla da beceremiyorum diyorsanız bankamıza bizzat başvuru yapabilir ve mümkün olan en kısa süre içinde kartlarınızın borcunu öğrenebilirsiniz. Burada size ilgili personelimiz bütün iyi niyetiyle yardımcı olacaktır. Tüm bunların dışında Denizbank kredi kartı borç öğrenme isteğinizi önceden bilgi vererek mail yoluyla da birkaç dakika içinde çözebilirsiniz.

Kredi Kartı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kredi kartı edinmek için banka tercih edilirken; tercih edilen bankanın kartları alışveriş yapılan firmalarda taksit imkânı yaratmalı, yapılan alışverişlerde bonus kazandırmalı ve çalışanlara değişik ödeme koşulları sunmalıdır. Kredi kartı için başvuru yapmadan önce iyi bir araştırma yapmak ve beklentileri karşılayacak bir bankaya başvuru yapmak, hayal kırıklığı yaşanmasını önleyecektir. Yine banka çalışanları, güler yüzlü olmalı ve bankaya yapılan başvurularda müşteri ile tüm samimiyetiyle ilgilenmelidir. Kredi kartı borçlarının sorgulanmasında, kredi çekmek için bankaya yapılan başvurularda veya müşterinin kafasına takılan tüm sorunlarda yardımcı olunmalı ve müşterinin kafasında soru işareti bırakılmamalıdır. Ancak bu şartlarda seçilen banka, uzun yıllar boyunca birlikte çalışmak için tercih edilebilir. Bankamız yılın en başarılı bankaları arasında seçilmiş ve her geçen gün yeni fırsatlar ile hizmet sunmaya devam eden bir bankadır. Bizimle çalışmak, sizi memnun edecektir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.