Galeriden Senetle Araba Satışı

  • 25 Ekim 2015
Galeriden Senetle Araba Satışı

Galeriden hem senetle hem de kredi ile araba satın alabilirsiniz. Araba satışı sırasında, kesinlikle aracınızı yetkili servis aracılığı ile kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Genellikle bazı kimseler senet aracılığı ile araba satın almakta ve arabayı altına çevirmektedir. Bu adım için senet aracılığı ile altın satışını gerçekleştiren firmalar ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Eğer sıfır araba almak isteyenlerdenseniz 0 araba satışı yapan web sitelerine yönelebilirsiniz.

Peşinatsız Araç Nasıl Satın Alınır?senetle-araba

Galeri sahipleri bankalar ile anlaşmakta ve satın alacağınız araç bedelini yüksek göstererek kredi almanıza kaynaklık etmektedirler. Bu sistem dahilinde banka kredisini kullanarak kısa zaman zarfı içinde araç sahibi olabilirsiniz. Banka kredisi ile araç satın almanın bir diğer yolu ise eğer kredi kartı kullanmaktır. Eğer 9 taksit yaptırarak araba satın almak isteyenlerdenseniz dikkat etmeniz gereken bir husus bulunmaktadır. Galericiler tüm bankalar ile anlaşma yapmadıklarından dolayı sizden komisyon olarak ekstra para talep etmektedirler. Bu nedenle önce ayrıntılı bir şekilde galeri ile şartları görüşmelisiniz.

Senetle Araba Almak İçin Ne Yapılır

Senet ile araba satın almak isteyen kimselerin öncelikle araç bedelenin yarısını peşin olarak ödemesi gerekmektedir. senetle-otoSenet aracılığı ile araba satın almak riskli bir durumdur. Bu durumda sizden kefil göstermenizi isteyeceklerdir. Ya da ipotek koyulacak bir eve sahip olmalısınız. En uygun araba alma yöntemlerinden biri de peşinatsız taksit uygulamasıdır. Bu yöntem hem galericiler hem de müşteri için oldukça idealdir. Banka kredisi ya da kredi kartı ile rahatlıkla istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Eğer aracı satın alacak bütçeye sahipseniz ve ödeme seçenekleri sizin için uygun satın alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Eğer senet ile araba satın almak isteyenlerdenseniz, galeri sahibi bana nasıl güvenecek diye düşünebilirsiniz. Arabayı satın alırken, noter arabanın üzerine rehin koymaktadır. Aksi durumda araba satışı gerçekleşmemektedir. Rehin koyulan arabanın senetleri bitmeden, o araç satılamamaktadır. Eğer sizler de galeriden senet ile araba satın almak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Galeriden senet ile nasıl araba alınır derdine son vermenin tam zamanı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.