Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada iphone değişim kampanyası gerçekleri

  • 12 Ekim 2021
Hepsiburada iphone değişim kampanyası gerçekleri

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi hepsiburada internet sitesinde eskiyi getir yeniyi götür kampanyası kapsamında iphone telefonlar ve diğer modelleri alabiliyorsunuz. Sistem önce telefon bilgilerinizi ve telefonun durumunu girmenizi istiyor. Girdiğiniz bilgilere göre telefonunuza bir değer veriliyor. Siz değeri görüp onay veriyorsunuz ve süreç sonunda hesabınıza nakit ödeme veya hediye çeki tanımlanıyor.

İlk adımda size tahmini değer veriliyor ve çekiniz yüklenmiyor. Eski telefonunuzu belirtilen adrese gönderiyorsunuz. Telefonunuz inceleniyor ve net rakam teklif ediliyor. Kabul ederseniz hesabınıza yükleme yapılıyor. Buraya kadar herşey güzel gibi görünüyor ama maalesef gerçekler böyle değil. Telefonunuza verilen ilk değerle, inceleme sonrası verilen teklif arasında telefon değerine göre 1000-1500 TL düşük teklifler geliyor. Tecrübeme göre gönderdiğimiz telefonlar hepsiburada anlaşması olan farklı bir firmaya veriliyor. Firma saçma sapan nedenlerle değeri düşürüyor. Telefon ısınıyor, batarya %100 değil, kılcal çizik var gibi 2.el telefonda normal durumları bahane gösteriyor. Verilen teklif değerlerinin üzerinde zaten dışarıdaki bir telefoncu size nakit ödeme yapıyor.

 

Burada müşteriler mağdur oluyor. Siz telefonunza 3000 TL teklif edildi diye kargo yapıyorsunuz, telefonsuz kalabiliyorsunuz sonra teklif 2000 TL olarak geliyor tüm planlarınız altüst oluyor. Bu yaşananları göze alarak kampanyayı değerlendirmenizde fayda var. Özellikle iphone telefonların değişiminde dışarıdaki satıcılara telefonunuzu vermek çok daha mantıklı oluyor. Telefonum sorunlu ben bunu elden çıkarayım diye düşünceniz varsa hiç düşünmeyin derim. Sağlam sıfır ayarında bir telefon için bile saçma kusurlar bulan bir firma var karşınızda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ