Kredi Kartsız Cep Telefonu Alma Yöntemleri

  • 27 Ekim 2015
Kredi Kartsız Cep Telefonu Alma Yöntemleri

Herkesin bildiği üzere artık kredi kartı ile cep telefonu alma imkanı kalktı. Ön plana çıkan bu durum herkesi olumsuz yönde etkilemekte ve hem alıcının hemde satıcının memnuniyetinin düşmesine sebep olmaktadır. Peki, kredi kartsız cep telefonu alma yöntemleri nelerdir?

Kredi Kartsız Nasıl Cep Telefonu Alınır?

Kredi kartı kullanmadan taksitli akışveriş yapma imkanı sunan mağazalardan biri olan Evkur aracılığı ile cep telefonu satın alabilirsiniz. En çok tercih edilenler arasında yer alan Evkur kredi kartı kullanmadan siz değerli müşterilerine takstli alışveriş fırsatı sunmaktadır. Böylelikle kredi kartı kullanmadan kısa zaman zarfı içinde dilediğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Evkur, sizlere sunduğu bu avantajlı imkan sayesinde her geçen gün tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. Bununla birlikte artık telekomünikasyon firmaları da, kredi kartsız cep telefonu alma fırsatı sunmaktadır. Cep telefonu bayileri taksitlendirme yerine cep telefonu satın almak isteyen kişilere senet imzalatmaktadır. Fakat bu tarz firmalardan alışveriş yaparken bir takım hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kredi kartı kullanmadan taksit aracılığı ile satış yapan firmalar vade farklı almaktadır. Ön plana çıkan bu vade farkı satın alacağınız ürün fiyatında %40 artış göstermektedir. Bu sebepten dolayı cep telefonunu satın alırken ön plana çıkan vade farkından dolayı yüklü miktarda ödeme yapmanız gerekecektir.

Kredi kartınız yoksa, nakit paranızda yeterli değilse lütfen telefon almayın. Kimsenin tercihlerine karışacak değiliz ama anlık zevkler için aylar boyu borç sıkıntısı çekmeye değer mi? Kimse size pahalı telefonu var diye değer vermez. 1000 TL geliriniz var ama 3000 TL’lik iphone 6 kullanırsanız yüzünüze “ooo çok iyi telefon hayırlı olsun” arkanızdan ” aptal herif kazandığını telefona veriyor, ayağında 30 liralık ayakkabı 3000 liraya telefon almış” şeklinde yorum yapılır. Cep telefonu statünüzü değiştirmez.

taksitle-telefon

Kredi İle Cep Telefonu Almak

Dilerseniz Teknosa gibi teknolojik market kredileri ile de cep telefonu satın alabilirsiniz. Örneğin Mediamarkt’tan cep telefonu satın almak için öncelikle öncelikle Denizbank aracılığı ile bireysel kredi başvurusunda bulunuyorsunuz ve onaylanmasını bekliyorsunuz. Daha sonra medimarkt.com.tr aracılığı ile alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz ve faturanızı mail aracılığı ile çıkarıyorsunuz. Ardından kredi aldığınız Denizbank kredi kartı borcunuzu ödüyor ve kalan kısmı ise siz değerli müşterilerine kalıyor. Bimeks aracılığı ile de kredi kartı kullanmadan cep telefonu satın alabilirsiniz. Bu uygulama için Bimeks’e imza atıyorsunuz ve bankaya kayıtlı olduğunuz cep telefonunuzu vererek dilediğiniz ürünü kredi kartı kullanmadan satın alabiliyorsunuz. Sizler de aldığınız öneriler doğrultusunda dilediğiniz ürüne kredi kartı kullanmadan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.