Netflix her ay ücretsiz kullanım hakkı nasıl alınır?

  • 05 Mart 2019
Netflix her ay ücretsiz kullanım hakkı nasıl alınır?

Dünyada ve ülkemizde oldukça popüler olan Netflix bize aylık abonelik seçenekleri sunuyor. Aylık SD pakette DVD kalitesinde görüntüyü 16 TL, HD görüntüyü 28 TL ve en yüksek UHD çözünürlüğü 50 TL fiyatla sunuyor. Bunun yanında ilk ay ücretsiz kullanım hakkı veriyor.

Birçok kişi farklı mail adresi ile her ay ücretsiz kullanırım diye düşünebilir ama netflix abonelik için kredi kartı istiyor ve aylık ücretsiz kullanım sonrası kartınızdan sonraki ay için ücret tahsil ediyor. Bir kredi kartı ile sadece bir defa üye olabiliyorsunuz. Yani aynı kartı farklı mail adresi ile farklı üyelikte kullanamıyorsunuz.

Ücretsiz Netflix için çare sanal kart

İnternet şubeniz veya bankanızın mobil uygulaması üzerinden bir sanal kart oluşturup bunun içerisine 2 TL gibi küçük bir limiti birkaç saatlik tanımlıyorsunuz. Bu kart ile ilk ay üye oluyorsunuz. İkinci ay netflix kartınızdan çekemiyor. İkinci ay yandex gibi ücretsiz bir mail adresi oluşturun. Sanal kartınızı silin ve yeni sanal kart ekleyin. Farklı bir numara ile sanal kart verilecektir. Bu kart ve yeni mail adresinizle ücretsiz hesap açabilirsiniz.

Netflix ücretsiz aylık hesap kampanyasını ne kadar daha devam ettirir bilinmez ama bütçeniz kısıtlıysa bu yöntem ile her ay ücretsiz netflix kullanabilirsiniz.

Netflix 2019 yılında zam yapacak gibi görünüyor. Netflix paketleri ve özelliklerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

netflix paketleri

2019 Netflix paketleri ve özellikleri.

Abonelik
Bildir

3 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
5 yıl önce

İyi günler. İnsanlara hileli yolları göstermekle sahtekarlığa yol açmış oluyorsunuz. Lütfen yapmayın. Ben bir sefer denedim, pişman oldum

Anonim
5 yıl önce

başkaları da bir yada daha çok denesin o zaman :) belki onlar pişman olmaz :)

Anonim
5 yıl önce

Herkesin kendi iradesi isteyen yapar isteyen yapmaz

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x