Opet büyük çekilişi sonuçlandı kazanan talihliler

  • 06 Aralık 2010
Opet büyük çekilişi sonuçlandı kazanan talihliler

OPET tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile düzenlenen “Büyük Çekiliş” kampanyası hediyeleri sahiplerini buldu. Çekiliş sonucu; 28 otomobil, 3 Paris seyahati ve 255 adet teknolojik ürün olmak üzere toplam 286 hediye talihlilere teslim edildi. Büyük ödül BMW Z4 ise Eskişehir’den Şaban Yurt isimli OPET müşterisinin oldu, Yurt anahtarını OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca’nın elinden aldı.

Müşterilerine sunduğu kampanyalarla akaryakıt sektöründe ses getiren OPET’in geçtiğimiz Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında düzenlediği “Büyük Çekiliş” kampanyasının talihlileri belli oldu. OPET’ten yaptıkları her 50 TL ve katları değerindeki akaryakıt ve LPG alışverişleri sonucu kampanyaya katılan milyonlarca kişi arasından 286 OPET müşterisi büyük hediyelerin sahibi oldu. OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca’nın da katılımıyla Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde Eskişehir’den Şaban Yurt büyük ödül BMW Z4’ü teslim aldı.

Törende konuşan OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, “OPET olarak, müşterilerimiz için sektörümüzdeki alışılagelmiş kampanyaların dışında farklı seçenekler sunuyoruz. 5 yıldır Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre sektörümüzdeki liderliğimizi koruyor olmamız ise; tüketicilerimizin OPET’in sunduğu her türlü hizmetten memnun kaldığının ve bize duyduğu güvenin de bir kanıtıdır” dedi.

OPET’in müşterileri için avantaj sunan kampanyalarına devam edeceğini hatırlatan Cüneyt Ağca, kampanyaya katılarak çekilişle hediyelerin sahibi olan şanslı OPET müşterilerini kutladı. OPET müşterileri, İstanbul’dan Diyarbakır’a kadar Türkiye’nin birçok ilinden kampanyaya katılım gösterdi. Törende, 1 BMW Z4, 7 Ford Focus 1.6 Collection, 7 Ford Fiesta 1.25 Trend, 5 Fiat Doblo, 5 Ford Connect Combi ve 3 Fiat Linea 1.4 LPG marka toplam 28 otomobilin yeni sahipleri anahtarlarını teslim aldı. Yıla damgasını vuran Büyük Çekiliş kampanyası kapsamında 3 Paris seyahati, 15 Apple Macbook, 15 Arçelik 102-202 Full HD LED LCD TV 40”, 15 Apple I-Phone 3Gs 16 Gb, 50 Sony DSC-S2100 Dijital Fotoğraf Makinesi, 30 Play Station 3 120 Gb, 15 Sanyo Full HD Kamera, 25 Arçelik Telve, 15 Apple I-Pod Nano 4 Gb, 40 Nokia 5800 XpressMusic Cep Telefonu ve 35 Bianchi Skate Çocuk Bisikleti de sahiplerine teslim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.