Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimcell tarifeleri, sms ve internet paketleri

  Bim marketler sonunda gsm sektörüne de girdi. Bim Bimcell adıyla gsm dünyasına hızlı girdi. Her yöne 6 saniyesi 1 kuruştan konuşturan Bimcell aylık 4 TL ödeme ile 100 sms ve 100mb interneti aylık 8 TL’den müşterilerine sunuyor. Bimcell tarifelerini ve detayları aşağıda bulabilirsiniz.

  Bim sesli konuşma tarifesi

  • Tarife herkese açıktır.

  • Her Yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.

  • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, BİMcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

  • Müşterilerimiz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.

   

  Bimcell SMS Paketi Aylık 4 TL’ye her yöne 100 SMS

  SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

  100 yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

  SMS paketim otomatik olarak yenilenilir mi? 

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (1 ay) paket otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 5 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz.

  SMS paketim 1 aylık süre dolmadan önce biterse, tekrar paket alabilir miyim?

  1 aylık paket süresi dolmadan 100 SMS biterse, bakiyenin yeterli olması durumunda, tekrar 100 yazıp 4551’e göndererek yeni paket alınabilir.

  SMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? 

  Pakette kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN yazıp 4551’e gönderilmeli.

  SMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

  Paketi iptal etmek için IPTAL yazıp 4551’e göndermeniz gerekir.

  SMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

  Paket iptal edildiğinde pakette kalan SMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

  Bimcell internet paketleri

  Cep telefonumdan internete bağlanmak için ne yapmam gerekir?
  BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) destek alabilir ve ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanabilirsiniz.
  BİMcell internet paketleri Nedir? 
  BİMcell internet paketleri sabit ücretli, indirimli, internete erişim paketleridir.
  İnternet paketleri otomatik olarak yenilenilir mi? 
  Günlük hatlar için geçerli olan haftalık internet paketi dışındaki tüm haftalık internet paketleri geçerli olan süre için kullanılan, tek seferlik paketlerdir, otomatik olarak yenilenmez. Aylık internet paketleri iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.
  İnternet paketleri ne kadar süre geçerlidir?
  Günlük internet paketi paket aktivasyonu yapıldığı günden sonraki günün gecesi saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Haftalık internet paketi ise, paket aktivasyonunun yapıldığı gün itibariyle 8 gün geçerli olup, 8. günün gecesi saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Aylık internet paketleri 30 gün boyunca geçerlidir.
  İnternet paketlerinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?
  Günlük ve haftalık internet paketlerinde kullanılmayan Mb. miktarı kullanım süresi dolduktan sonra yenilenmediği için devretmez. Aylık internet paketlerinde ise ay içinde kullanılmayan Mb. miktarı sadece bir sonraki aya devreder.
  İnternet paketlerini nerelerde kullanabilirim? 
  İnternet paketleri 3G/GPRS/EDGE kullanımı BİMcell 3G/GPRS/EDGE şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda 3G/GPRS/EDGE kullanımı ayrıca ücretlendirilir.
  İnternet paketlerinde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? 
  KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek internet paketlerinde kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.
  İnternet paketlerinden aynı dönem içerisinde kaç tane paket alabilirim? 
  Aynı dönem içerisinde birden fazla farklı paket alabilirsiniz.
  Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?
  Evet, bir üst pakete geçmek istediğinizde mevcut internet paketinizi iptal ettirip tercih ettiğiniz internet paketini alabilirsiniz.
  İnternet paketimi nasıl iptal edebilirim?
  Aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Bu nedenle aylık internet paketlerini iptal etmek için IPTAL (PAKET ISMI) yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz. (Örnek: IPTAL 100MB, IPTAL 1GB). Günlük ve haftalık internet paketleri ise kullanım süreleri dolduktan sonra otomatik olarak iptal edilecektir.
  İnternet paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?
  Hayır. Aylık internet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler. Günlük ve haftalık paketlerde, kalan haklarınızı paketinizin son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz.

   

   

   

   

   

   

  Nasıl Bimcell abonesi olacağım?

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 61 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

   Bim marketlere gerçekten teşekkürler çok güzel bir hizmet olmuş. Benim gibi az konuşanlar için yükleme koşulu olmadan ucuz konuşmak isteyenler için harika bir tarife. Telefona her ay 5 TL yüklüyorum fazla kullanmıyorum benimi gibiler için güzel bir tarife olmuş. 500 mb internet paketi ile de evdeki interneti kapatırız artık zaten haber siteleri dışında interneti kullanmıyorum. Tekrar Bimcell ailesine teşekkür ediyorum.

  2. fuat kuru dedi ki:

   daha önce vodafone un sınırsız interneti vardı şu anda avea da sınırsız internet 30 ve 40 tl/ay ama her yerde turkcell kadar iyi çekmiyor. bim sınırsız internet paketi satışa sununca kesin alırım.

  3. admin dedi ki:

   Fuat bey Bim Avea altyapısını kullanıyor. Bu nedenler avea ile çekim gücü farklı olmayacak.

  4. yavuzzz dedi ki:

   10 numara 10… inanır mısınız bodrum katında bile çekiyor….süper yaaa…bütün arkadaşlarımızın en beğendiği ve en çok kullandığı hat bimcell…misss misss…

  5. nail dedi ki:

   allah bimcell den razi olsun bizi voda nın saygısız mesajlarından kurtardı şiddetle tavsiye ederim sadece günlük-haftalık ucuz internet eksik onu da yaparlarsa banko 1 milyon abone yakalar ve kendi operatorunu kurar..sagol bim

  6. KALEM dedi ki:

   ben bu gün yeni hat alacağım nasıl?… kontörlü gibimi nereden tl yüklüyoruz …akg

  7. efkan dedi ki:

   ay sonunda yükleme yapmasakta yine aynı tarifeden devam eden ayda görüşme yapabilecekmiyiz?

  8. Ekrem Kılıç dedi ki:

   BİM mağazalarındaki elemanlar bu konuda tam aydınlatılmamış. numara taşıma için baş vurduğum görevli telefonumu önce Avea’ya taşımam gerektiğini, sonra BİM’e geçiş için gelmemi söyledi. Bir başka mağazadaki görevli mevcut faturalı abonemi kapattırmamı, sonra başvurmamı ifade etti. Sanıyorum bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Bu konuyu BİM’den öğrenmek isterdim. Ancak onlara ulaşmak için BİMCELLli olmak gerekiyor. Bu da ayrı bir sıkıntı.
   Konuyu aydınlatırsanız sevinirim. Saygılarımla.

  9. mine dedi ki:

   bence 5 para etmez

  10. yücel dedi ki:

   Bim elamanları numara taşıma konusunda hiç bir acemilik yaşamadılar.Oh be diyorum çok harika.Taşımadığım servis kalmadı bimcell harika.

  11. yücel dedi ki:

   Bimcell internet paketi sunuyor,önce girebileceğimiz bir güzel çok yönlü,taşıması kolay cep telefon kampanyası yapmasını bekliyoruz.Şık ve harika bir telefon haydi bimcell

  12. ferhat dedi ki:

   vodafone modemini satan yokmu 40 den alcam acil kargo bedeli ben öderim tl alcam tel 5426904249 vınnı sadece kartla birkikt değil ha

  13. Muzaffer Ayhan dedi ki:

   Avea, Türksel, Vodafon usb stick verebilirim..50 tl.

  14. suna dağ dedi ki:

   kardeşim se ni iyi bilgilendirmemişler hat kimin üzerineyse okişi kimlik fotokopisiyle bim marketine uğrayacak görevli beş dakikada işlemi gerçekleştiriyor hepsi bu çünki bende bimselli oldum çok memnunum

  15. eray dedi ki:

   kendi numaramızı bimcell’e taşıyamıyomuz?

  16. enes dedi ki:

   muhteşem bişey bence bu çok önceden çıkmalıydı

  17. admin dedi ki:

   Enes bey uzun süredir bu tarifeler geçerliydi ama Bim yeterli tanıtımı yapmamıştı.

  18. Turan dedi ki:

   Tam bir kazık yedik sadece telefondan internete giriyor sizi hırsız bimciler

  19. cengiz dedi ki:

   İnşallah vodofone de oldugu gibi bimcell dede arayana dinlet olur :)

  20. mustafa kumru dedi ki:

   yeni abome oldum şimdilik memnunum yalnız danışma hattından personele ulaşmak için birhayli zaman kaybı ve buna bağlı knt dk kaybı üzücü kuruma yakışmıyor sonuçta tüketicilerin yararlanması en tabi hakkıdır ticari düşünmek hafifliktir bunu açıklayabilmek mantıken imkansız bence kurum bu hatalı durumdan vazgeçmeli rekabet her geçen gün artıyor tüketici sağılan durumuna sokulmamalı bizden uyarması gerisi yönetenlere kalmış…hiçbir şey vazgeçilmez değildir…
   ,

  21. emre dedi ki:

   bimcelle geçtim hepsinden iyi şimdi cep telefon kampanyası yapmasını bekliyoruz

  22. VATAN SEVER dedi ki:

   bimceele geçtim rahat ettim. sizde geçinrnahat edi

  23. VATAN SEVER dedi ki:

   en iyi bimceel türk malı yerli malı

  24. başak dedi ki:

   ben turkcellden bimcelle geçicem bu geçişte kontörlerde aktarlcak mı yoksa boşa mı gidcek? bide bimcelle geçmek için ilk avealı olup öyle mi geçmem gerekiyor ?

  25. k.külah dedi ki:

   kardeşim 6 günde bir taşıma işlemi yapılmazmı atom mu yapıyorsunuzz

  26. faruk kınalıbaş dedi ki:

   *** Bugün 538265073X nolu hattımda 6,91 tl para var iken 30.03’de bitecek olan 250 DK kampanyam bitmek üzere olduğundan 5 tl daha yükledim. Hemen 10 tl hattımdan çekildi, dakikalara 250 dk eklendi, ama maalesef tarih 30.03 olarak kaldı. bence 10tl’mi yedi. LÜTFEN BUNU BİRAN EVVEL DÜZELTİNİZ.
   iyi çalışmalar

  27. tolgaa dedi ki:

   Bimcellin ücretsiz internet sitesi ne
   örnek:turkcellnki m.turkcell.com.tr gibi

  28. AHMET dedi ki:

   bimden hat aldım bir aydır açılmadı ehliyet fotokopisi aldılar 2 hafta bekledim açilmadı tc nosu götürdüm açılmadı nüfüscüzdanı fot götürdüm yine sıfır şikayet edilecek yer yok genel merkezi aradım sadece hafta içi mesai saati çalışıyorlar bime kızıyorum artık

  29. salih dedi ki:

   Olm salak olan sensin paket her ay yenileniyor tl lerin varsa paketin her ay yenilenir onay msji geldikten sonra iptal yazip gondercen bimcele sonra 250 dk ni 1 ay kullancan ve yenilenme olmucak

  30. salih dedi ki:

   Beyler bugün saat 8:40 ta msj geldi yarın kullanıcam bimcelli bana 5.gün msj geldi 6.gün acılcak

  31. elif dedi ki:

   önceden avealıydım telefonda konuşmaya korkardım aman kontör gitcek diye ama şimdi rahat rahat konuşuyorum.tavsiye ederim:D

  32. abdulmecit dedi ki:

   sayın bimcell 1 haftadır kontürsüzüm zeytinburnunda oturuyorum çekmediği yerleri geçtim kontür yükleyemiyorum. bim’market,sistemdeki arızadan dolayı yükleyemiyor.hazır kart aldım asistanda yükleyemiyor

  33. muharrem dedi ki:

   herşeyi iyi güzel ama heryerden çekmiyor

  34. abbas yolcu dedi ki:

   sms paketi daha geniş kapsamlı olmalı 100 sms kime yetecek…

  35. germiyen dedi ki:

   Evet 5 para etmez; çünki 250 dk 10 TL ;)

  36. utku dedi ki:

   o ne ne işe yarıyo ?

  37. utku dedi ki:

   şey benim arkadaşlarım sosyetik herşeyleri marka ve bimcell le sürekli dalga geçiriyorlar ben bimcell alıcam ama faturalı tarife yok mu ayrıca gençler için paket tarifemi ??????????????

  38. burak özdemir dedi ki:

   vodafone,de haftalı
   k net yaptıgımda 256 mb dam sonra internet yavaslıo ama sınırsız oluo bimcelldede varmı acil

  39. bimbim dedi ki:

   ben bimcelliym gayet iyi ve ucuz ama merak ettiğim bir şey var sms im bitmeden ay biterse bir daha ki aya transfer oluyor mu yoksa siliniyr mu?

  40. oktay dedi ki:

   mal 250 dk 10 tl ama 6 saniyesi 1 kuruş :D normalde türkcell avea vodofon da 5 saniyesi 50 kuruş onun için 250 dk bimcell de çok iyi :D

  41. aleyna dedi ki:

   bence internet paketleri çok yüksekk …. öğrenci paketi olmalı .

  42. fatih dedi ki:

   cokk iyi bence

  43. Emre dedi ki:

   Daha yeni gectim ama cok iyi herkeze
   öneririm cok iyi bimcell ailesine tesekkur ederim

  44. mahmud sami dedi ki:

   Bu tarifeler iyi, iyi ama gerek cekim gucu gerekse tarifelerin kotulugu var

  45. Mert dedi ki:

   Vodafone aylık 11 tl lik sınırsız neti olan hat satılır beyler ilgilenen varsa Dm: @mertkocabs twitterdan

  46. TUBA dedi ki:

   YA TURKCELDE FALAN BİLMENNE YAZIP GONDERDİNDE SMS HAKKI VERİO AMA BİMCELL VERMİO

  47. Eren dedi ki:

   hocam bimcell güzelde internet paketleri çok pahalı hemde çekim gucu az. dah yeni tarifelerin gelmesini bekliyorum genede güzel bir operator ALLAH razı olsunda paketler pahalı ve anlamsı 8 liraya 100 mb 9 liraya 500 mb akla sığyomu sizce .???

  48. Eren dedi ki:

   ayrıca beleş paketleri olursa çekim gücüd e eklenirse on numara hat olur

  49. KİBAR dedi ki:

   AVANTAJLI PAKETLERİ OLSA DAHA İYİ OLUR ÖZELLİKLE TEKLİ PAKETLERDE BEN KULLANIYORUM AVEA İLE HİÇ FARKI YOK

  50. Anonim dedi ki:

   Bence bimcell de değişik farklı tarifeler olsa daha güzel olur.Bide çekim gücü o kadar da iyi degil..

  51. Anonim dedi ki:

   Al kullan oyle yaz

  52. Anonim dedi ki:

   hanımla konyaya gittik hanım avea bende bimcel kullanıyorum alaşehire gelene kadar benim operotörüm çekti alaşehirden konyaya kadar çekim gücü sıfırdı hanımın avea ful çekiyor benim ki nde şebeke yoktu gelirkende aynıydı 4-5 defa konyaya gittik hepsinde benim çekim gücü yoktu hanımın full çekiyordu

  53. admin dedi ki:

   Efendim sorunun kaynağı kesinlikle telefonunuz. Bimcell Avea baz istasyonlarını kullanır. Avea nerde çekiyorsa bimcell orada çeker. Avea ile tek farkı ödeme sistemlerinin farklı olması.

  54. Anonim dedi ki:

   güzel

  55. Anonim dedi ki:

   bence iii yani

  56. Anonim dedi ki:

   kardeşim beni hasta etmeyin kac yıldan beri bimcelliyim bna bi mk ramazan hediyesi atın yaw

  57. kubra dedi ki:

   Meraba çok acil sorum var ben bir pakette hepsi olan bir paket istemiyorum sms paketi ayri internet paketi ayri alabilurmiyim

  58. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Kübra hanım ayrı paketlerde mevcut.

  59. kiraz dedi ki:

   Benim normal paketim var fakat bi de hediye 1 gb internet var msj attimmi var gözüküyor Bn hediye interneti nasıl kullanicam

  60. kiraz dedi ki:

   Gerçekten bnm bu sorunu çözen birine ihtiyaçim var……..

  61. Anonim dedi ki:

   kasım ozturk narmal paketin icinde 1gb internet var malesef kullanamıyorum

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.