Telekom borç ödeme kampanyası tatlıya bağlayalım

 • 20 Eylül 2011
Telekom borç ödeme kampanyası tatlıya bağlayalım

Telekom eski borcu biriken abonelere özel düzenlediği Tatlıya bağlayalım kampanyası ile faizlerinizi sildirerek borçlarınızı % 100 faiz indirimi ve taksitle ödeme imkanı şimdi Türk telekomda sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında, 31.03.2011 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş müşterilerimiz ile başvuru tarihinde taksitlendirmesi devam eden müşterilerimize, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlularımız ile haberleşme hizmetleri dışında, Kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlularımıza %100 faiz indirimi ile peşin veya taksitle ödeme imkanı sağlanmasının yanında bu kişilerden faturasız gecikme bedeli tahsil edilmeyecektir. Müşterilerimizden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekalet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir.

Ödemeler peşin veya Vakıfbank Worlcard ve Yapı Kredi Worldcard kredi kartı ile taksitlendirme şeklinde yapılabilecektir.

Hemen bir Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom/TTNET Bayileri’ne uğrayın, ödeme kolaylıklarından yararlanın.

Detaylı bilgi almak ve kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom/TTNET Bayileri’ne uğrayabilir , 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ ni arayabilirsiniz. Kampanya 31.10.2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. ERDAL IŞIKGÖZ dedi ki:

  2007 den telefon ve internet borcu var bu son kampanyadan yararlanabilirmiyim.ayrıca 2 side icra davası açılmış durumda.

 2. orhan dedi ki:

  31.03.2011 tarihine kadar icrada olan kapnmış olan farketmiyor..hepsine kampanyaya dahil..son başvuru 31.10.2011..ya nakit kapatacaksınız yada vakıfbank kredi kartı yada yapıkredi bankasının kredi kartına taksit yapıyorlar sadece ..ve 6 taksitle sınırlı..

 3. nevin dedi ki:

  kredi kartım yok fakat peşinde ödeyemiyorum ozaman ne olacak

 4. serdar aşan dedi ki:

  selam ben 2005 ten borcum var 3 tane telefon bana diyorlar öde icra gelecek diyorlar ama ben de para yok diyorum takside bağlayalım her ay 150 tl vereyim diyorum hayır tamamını vereceksiniz diyorlar bana 20 bin peşin verirsen 5 bin diyorlar nibiçim bir iş bu ya anneminevi benim adresim orda görünüyor ama benim kendi üstüme birşey yok ama ben ALLAH TAN KORKUYORUM BEN BU BORCU ÖDEMEK İSTİYORUM NASIL YARDIMCI OLABİLİRİSNİZ ŞİMDİDDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 5. Sadık dedi ki:

  İllaki Vakıfbank Worlcard ve Yapı Kredi Worldcard kredi kartı ile taksitlendirme şeklinde yapılabilecektir bu iki kartamı taksit yapıyorlar diğer bankalar bir işe yaramıyormu saçmalık

 6. emrah küçük dedi ki:

  kampanya güzel ama biraz süresini uzata bilir seniz daha iyi olur aslında yıl sonu olmalaıydı bukampanyanın uzatılmasını arz ederiz

 7. muzaffer cantürk dedi ki:

  tatlıya bağlıyalım kampanyası tekrar başlarmı

 8. ercan dedi ki:

  tatlıya bağlıyalım kampanyasını uzatmanızın mümkünü yokmudur acaba

 9. murat bal dedi ki:

  tatlıya baglayalım kampanyası neden uzatılmıyo bilginiz varmı

 10. admin dedi ki:

  Murat bey konu hakkında bilgimiz yok. Telekom borçlarının büyük bölümünü tahsil ettiyse bu yıl biraz zor yeniden kampanya düzenlenmesi.

 11. özlem dedi ki:

  çook saçma sapan işler yaa kredi kartı kullanmak zorunda mıyım borcumu ödmek istiyorum taksitle ödetmiyorlar resmen ya peşim ya k. kart diolar. peşin ödeyecek durumum olsa niye taksit yapmak isteyeym kii ….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.