Türk Telekom 2 ay ücretsiz fiber internet kampanyası

 • 04 Mart 2016
Türk Telekom 2 ay ücretsiz fiber internet kampanyası

Türk Telekom yeni kampanyasında gsm numarasını taşıyanlara özel olarak fiber internette 2 ücretsiz kullanım fırsatı sunuyor. Ücretsiz kampanya sonucunda aylık 29 TL’den başlayan fiyatlarla fiber internet kullanabilirsiniz.

2 fatura dönemi ücretsiz deneme süresinin ardından 12 fatura dönemi boyunca ücretli ve taahhütlü süre başlar ve taahhüdün başında seçilen paket ücretleri yansımaya başlar.

TarifeKonuşmaSMSİnternetHediyeÜcret
Mobil İşyerim Süper100010002GB2GB29TL
Mobil İşyerim Maksi200020003GB3GB39TL
Mobil İşyerim Ultra200020004GB4GB49TL

Ücretsiz Deneme Kampanyasına Katılmak İçin;
– Kampanyaya katılmak isteyen bireysel müşterilerimizin numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde SMS veya 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.
– SMS ile taahhüt vermek için DENEME 2 AY -> 5555 yaz.
– Kampanyaya katılmak isteyen kurumsal müşterilerimizin ise numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde Kurumsal İletişim Merkezleri,444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi veya SMS aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.
– Kurumsal İletişim Merkezleri aracaılığı ile taahhüt verildiği durumda, kampanya taahhütnamesi imzalanmalıdır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 10.02.2016 – 30.04.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Mobil İşyerim tarifelerinden asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve belirtilen tarifeye; numara taşıyan müşterileri için geçerlidir; 2 fatura dönemi paket ücreti olmadan sonraki 12 fatura dönemi boyunca belirtilen tarifeler için sunulan indirimli fiyatlardan faydalanabileceklerdir.
  -Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler: Mobil İşyerim Süper Tarifesi, Mobil İşyerim Maksi Tarifesi, Mobil İşyerim Ultra Tarifesi
  -Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, ücretsiz deneme dönemi olan ilk 2 fatura dönemi sonrsı 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır.
  -Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
  -Üst paketlere geçiş durumunda hattın taahhüdü ve indirimi devam edecektir.
  -Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
  -Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden yararlanmış hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, tarifesinin daha düşük sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, tarifesinin kampanya kapsamı dışındaki herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasız hatta geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar aboneye sağlanan toplam indirim bedelleri ile tarafımızdan tahsil edileceği belirtilen ancak henüz tahakkuk etmemiş toplam tarife sabit ücret bedellerinin karşılaştırılarak, bu karşılaştırma sonrasında düşük olan abone lehine miktar Türk Telekom tarafından abonenin son faturasına cezai bedel olarak yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ