Türk Telekom 2gb ek internet paketi 7 TL

  • 19 Nisan 2016
Türk Telekom 2gb ek internet paketi 7 TL

Türkiye’de 4.5g hizmeti ile birlikte internet paket fiyatları düşsede halen yeterli seviyeye inmedi. Türk Telekom şimdi tüm abonelere özel aylık 2gb internet paketini 7 TL fiyatla alabilecek. Fatura ve faturasız hattınızla 2GB EK yazarak 5555’e mesaj gönderip ek paketinizi satın alabilirsiniz.

Faturasız:

  • Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinden son 30 gündür faydalanan müşteriler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden yararlanabilirler.

Faturalı:

  • Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler. Pakete kaydolan müşterilerimiz; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye paketten faydalanabilirler.
  • Pakete kaydolan müşterilerin, paket taahhüdünün bozulmaması için 12 fatura dönemi boyunca pakette kalması gerekmektedir.
  • Pakete kaydolup, ilk 12 fatura dönemi içerisinde paketi iptal eden, hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında 15 TL’lik taahhütsüz ücret üzerinden o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak Tarife hariç tüm bireysel faturalı müşterilerimiz pakete kayıt olabilirler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe uysal dedi ki:

    Çok saçma istediğim zaman iptal etmek istiyorum Ve şuanda iptak edemıyorum ben aylık zannetmiştim

BİR YORUM YAZ