Türk Telekom ACER Iconia W700 kampanyası

  • 15 Kasım 2012
Türk Telekom ACER Iconia W700 kampanyası

Türk Telekom akıllı telefon kampanyalarına devam ediyor. Şimdi windows 8 işletim sistemli tablet bilgisayar ACER Iconia W700 Türk telekom avantajları ile Türkiye’de satışta.

Farklı müşteri gruplarına ve farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi hizmetlerin yanı sıra marka işbirlikleriyle de müşterileri için değer yaratan Türk Telekom, Windows’un yeni iletişim sistemi Windows 8’i müşterileri ile buluşturuyor. Bilgisayar dünyasının yeni işletim sistemi Windows 8’i prestijli bir ürün aracılığıyla Türkiye’ye getiren Türk Telekom, Acer Iconia W700 Windows 8 Tablet kampanyası ile müşterilerine cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunuyor.

Kampanya ile Windows’un yeni işletim sistemiyle tanışmak isteyenler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak Acer Iconia W700 tablet bilgisayara sahip olma önceliğini ve ayrıcalığını yaşayacaklar. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 24 ayda 73,90 TL ya da 36 ayda 53,90 TL taksit seçenekleriyle Windows 8’li tablet bilgisayar sahibi olabilecekler.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom ofis ve bayileri ile 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisinden ulaşılabiliyor.

Türk Telekom’un Türkiye’de satışa sunduğu Acer Iconia W700 Windows 8 Tablet’in özellikleri şöyle:

Yeni Windows 8 İşletim Sistemiyle güç kazanan ACER ICONIA W700, ‘Modern Çağın Mobil Kaşifleri’’ne bir tabletin ergonomisi, bir dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım rahatlığını bir arada sunuyor.

Son Intel Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran ICONIA W700’ün olağanüstü 11.6’’ IPS full HD 1920*1080 çoklu-dokunmatik LED arka ışıklandırmalı ekranı, kullanıcılarına fotoğraf, video ve filmlerin tadını en keskin detaylarıyla çıkarmaları için canlı görseller sağlıyor. Dolby® Home Theater® v4 donanımına sahip olan ICONIA W700’ın yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar ve canlı sohbetler için ön ve arka yüzde Acer CrystalEye HD web kameraları bulunuyor.

Ayrıca, ICONIA W700 anında online olabilmeyi sağlayan Instant On, Always Connect teknolojisine sahip.  Bu teknoloji sayesinde W700 6 saniyede açılıyor, 1.5 saniyede uyku modundan çıkıyor ve 2.5 saniyede internete bağlanabiliyor.-  Tüm gün kesintisiz performans sağlamak için 8 saatlik pil ömrüne sahip olan  ICONIA W700, uyku modundan çıktığında açık olan web sayfalarını otomatik olarak güncelliyor ve böylece içerikler her zaman güncel kalıyor.

Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; Türk Telekom, bayi ve ofislerinden, 4441444 müşteri hizmetlerinden veya www.turktelekom.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ