Türk Telekom fiber internette özel kampanya fiyatları 2021

  • 02 Eylül 2021
Türk Telekom fiber internette özel kampanya fiyatları 2021

Türk Telekom 2021 sonbaharına özel fiber internet kampanyasında ilk ay ücretsiz fırsatı yanında 100 TL’den başlayan sınırsız evde internet hizmeti sunuyor. Türk Telekom fiyatları piyasanın en düşüğü değil ama en kaliteli teknik hizmeti sunan firması. Herhangi bir sorunda alt yapı kendisine ait olduğu için ilk olarak kendi abonelerine destek sunuyor. Bu bakımdan diğer firmalarda fiyatlar çok düşük değilse Telekom tercih edilmeli.

2021 Türk Telekom Evde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri;
24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet 99,90 TL X 24 Ay
50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet 109,90 TL X 24 Ay
100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet 129,90 TL X 24 Ay

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır.
Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
200 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Evde Fiberin Gücü Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak aylık 40 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 200 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
Ücretsiz Kurulum: Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
İndirimli Modem: Satış anında, kampanya kapsamında , modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 10 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimize, internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
İndirimli DK Paketleri: Kampanya ile birlikte Alo dakika paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. 100DK –> 4,90 TL, 250DK –> 7,90 TL, 500DK –>9,90 TL , 1000DK –> 14,90 TL ve Limitsiz Paket 27,90 TL’dir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x