Türk Telekom indirim kodları ve site fırsatları 2016

  • 12 Mayıs 2016
Türk Telekom indirim kodları ve site fırsatları 2016

Türk telekom birçok internet sitesinde çok özel fırsatlar sunuyor. Türk telekom aboneleri cep telefonları ile alacakları indirim kodları ile çok fırsatlardan yararlanacak. E-Ticaret festivaline katılan sitelerde geçerli 2016 kampanyalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Annelutfen.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim!
1 Temmuz 2016 tarihine kadar  Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.annelutfen.com’dan yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin ANNE boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya 1 adet bebek bezi alımı dahildir.

Arzum’dan Tüm alışverişlerde %35 indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.arzum.com.tr’den yapacakları alışverişlerde  %35 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin ARZUM boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya Okka kahve makinası dahil değildir.

Ciceksepeti.com’da tüm alışverişlerde %40’a varan indirim!
1 Haziran 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.ciceksepeti.com’dan yapacakları alışverişlerde  seçili ürünlerde %40’a varan indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin CICEKSEPETI boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Evmanya’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.evmanya.com’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin EVMANYA boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

KORAYSPOR’dan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.korayspor.com’dan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin KORAYSPOR boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya indirimli ürünler dahil değildir.

Lav.com.tr’de 30 TL ve üzeri alışverişlerde %30 indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.lav.com.tr’den yapacakları 30 TL ve üzeri alışverişlerde  %30 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom hat sahipleri LAV boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya, Outlet kategorisi hariç tüm ürünlerde, kargo hariç 30 TL tutarı ve üzeri , kredi kartı ile yapılan ürün alışverişlerinde geçerlidir.

Lidyana.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim!
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.lidyana.com’da yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde  30 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin LIDYANA boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Saat, teknoloji ve kozmetik kategorilerine ait ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan 1 müşteri en fazla 3 kez faydalanabilir.

MARKAFONİ’den 120 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.markafoni.com’dan 120 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin MARKAFONI boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.  Kampanyaya katılım sınırı vardır.

MUDO’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim ve ücretsiz kargo
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.mudo.com.tr’den 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim ve ücretsiz kargo imkanı sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin MUDO boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen indirim kodunu web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Kodlar tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni kod alınması gerekmektedir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya aydınlatma, mobilya ve outlet ürünler dahil değildir.

Nezih.com.tr’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.nezih.com.tr’den yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde  %15 indirim ve ücretsiz kargo imkanı sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom hat sahipleri NEZIH boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez ve elektronik ve multimedya ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Ofix.com’da %10 indirim!
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.ofix.com’dan yapacakları alışverişlerde  %10 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin OFIX boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Tatil.com’da 1.500 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 100 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.tatil.com’dan yapacakları 1.500 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 100 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom müşterileri TATIL boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya, sadece otel rezervasyonlarında geçerlidir ve başka promosyonlarla birleştirilemez.

Tazekuru.com’da 50 TL ve üzeri alışverişe %30 indirim!
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.tazekuru.com’dan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde%30 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin TAZEKURU boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Tchibo’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.tchibo.com.tr’den yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim ve sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin TCHIBO boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

teknosa.com’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim!
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.teknosa.com’dan yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim ve ücretsiz kargo imkanı sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom müşterileri TEKNOSA boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanyaya toplam katılım sınırlandırılmıştır.

Toyzzshop.com’da 120 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.toyzzshop.com’dan yapacakları 120 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom hat sahipleri TOYZZSHOP boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Upwatch’dan %20 indirim
1 Temmuz 2016 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.upwatch.com’dan yapacakları alışverişlerde  %20 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin UPWATCH boşluk TC Kimlik Numaralarını 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.