Türk Telekom lira yüklemelerinde 1-4 gb internet hediye

  • 20 Ağustos 2016
Türk Telekom lira yüklemelerinde 1-4 gb internet hediye

Türk telekom kredi kartı veya banka kartı ile internet üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden lira yüklemesi yapanlara 1-4gb internet paketleri hediye ediyor.

Türk Telekom aboneleri internet üzerinden 30 TL üzeri lira yüklemelerinde 30 gün geçerli 1gb internet, 30 TL altında 24 saat geçerli 1gb internet kazanıyor.

Türk Telekom mobil ile ilk defa 35 TL üzeri yükleme yapanlara 1 ay geçerli 4gb internet paketi, 35 TL altında 30 gün geçerli 1gb internet hediye ediliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan müşterilerimiz aşağıda belirttiğimiz koşullar ile yararlanabilecektir.
  • 1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.