Türk Telekom öğretmenler günü hediye kampanyası 2022

  • 23 Kasım 2022
Türk Telekom öğretmenler günü hediye kampanyası 2022

Türk Telekom 24 Kasım 2022 öğretmenler gününe özel kampanyasında cep telefonu abonesi öğretmenlere haftalık 2gb internet ve sınırsız şebeke içi görüşme sunuyor. Telekom öğretmenlere maalesef güzel bir kampanya sunamamış. Kola kapağından bile artık 2gb internet çıkıyor. Düzgün bir kampanya beklerdik aylık %50 indirimli fatura gibi.

Kampanya Ayrıntıları
Öğretmenler Günü Kampanyası’ndan, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitimciler 6GB Tarifelerinden faydalanmakta olan mevcut müşterilerimiz faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında bir hafta boyunca geçerli yurt içi 2 GB cepten internet ve yurt içinde geçerli TT Mobil yönüne sınırsız dakika hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında sunulan bir haftalık hediye faydalar, 23 Kasım 2022 tarihinde saat 00:01‘de kullanılmaya başlanacak olup, 29 Kasım 2022 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir
Söz konusu kullanım hakları, ilgili hatlara tanımlandığında müşterilere SMS ile bilgi verilecektir. Müşteriler bahse konu SMS sonrasında kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlayacaktır.
Kampanya kapsamında sunulan 2 GB cepten internet hakkı ise sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen faydalar iptal edilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da data faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir
Kampanya kapsamında kazanılan faydalar, 3. kişilere devredilemez ve transfer edilemez.
Kampanya kapsamında kazanılan faydalar, geçerlilik süresi sonunda silinir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x