Türk Telekom prime boynerde 150’ye 50 TL indirim kodu kampanyası

  • 03 Aralık 2019
Türk Telekom prime boynerde 150’ye 50 TL indirim kodu kampanyası

Türk Telekom Prime aboneleri 31 Aralık 2019 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden alacakları indirim kodu ile Boyner, Ykm mağazaları ve boyner.com.tr internet sitesi üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

Türk Telekom Prime Boyner Kampanyası’ndan 02.12.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.

Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME BOYNER boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler.

Kampanyaya katılmak için indirim kodları, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ilgili personele bildirilerek veyawww.boyner.com.tr ‘de ve Boyner Mobil Uygulamasında ödeme adımından önceki sepet sayfasında bulunan “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılır.

Kampanya elektrikli ev aletlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir. İstisna olarak belirtilenler hariç tüm indirimli ürünlerde de kampanya geçerlidir.

Kampanya Boyner Anahtar/ YKM Kart ile en fazla 1.500TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir ve her katılımcı kampanyadan 1 (bir) kere yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişler maksimum 10 parça ürünle sınırlıdır.

Türk Telekom ya da Boyner tarafından kampanya koşullarına aykırılık tespit edilirse, kampanyadan yararlanan müşterinin alışverişi Boyner tarafından iptal edilecektir
.
Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanya tüm indirimlere ek olarak kullanabilmektedir.

Kampanya, Boyner Sports, YKM ve Boyner mağazalarında vewww.boyner.com.tr ‘de uygulanan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş . kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanya detaylı bilgi için 444 4 375 no’lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x