Türk Telekom sabah 7 akşam 7 kampanyası 2012 yılında devam ediyor

 • 27 Aralık 2011
Türk Telekom sabah 7 akşam 7 kampanyası 2012 yılında devam ediyor
 Telekomun beğenilen sabah 7 akşam 7 bedava konuşma kampanyası 2012 yılında da devam ediyor.1 Ocak 2012 tarihi itibariyle, ev telefonundan yapılan şehir içi ve şehirler arası aramalar akşam 7 sabah 7 saatleri arasında artık hep ücretsiz olacak.

Türk Telekom’un yaklaşık 13 milyon bireysel müşterisi, ev telefonundan yapacakları şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Bedava dakikalardan faydalanabilen tarifeleri görmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. dilek dedi ki:

  aksam 7 sabah 7 kampanyasinda dakika sinirlamasi var mi. dakika bittigi xaman bilgi veriliyormu. Kampamya bittiginde bilgi verilecek mi

 2. Asel Demir dedi ki:

  Neden evden gsm numaralarını da aramakta bedava değil? Ben bu kampanyaya dahil olurken gsm de aranabileceğini söylenmişti yoksa kabul etmezdim ama birkaç ay sonra sadece şehirlerarası ve şehir içi oldu…Çok aptalca ve kandırmaca…Çevremde tanıdığım hiç ev telefonu kullanan yok kimi arayabilirim ki? Bende zaten internet için kullanıyorum ama iptal ettireceğim.İNSANLARI SALAK YERİNE KOYMANIN KANDIRMANIN ADI KAMPANYA OLMUŞ BU DEVİRDE.

 3. fatma dedi ki:

  kampanya 2012 de devam ediyor mu?ne zamana kadar edecek?

 4. veysel dedi ki:

  geçen gün tv reklamında bu kampanyanın (sabah 7 akşam 7) aylık 300 dk ile sınırlandırıldığını görmüştüm bilgisi olan varmı acaba bu konuda.

 5. faden kınacı dedi ki:

  akşam 7 sabah 7 ücretsiz görüşme tarifesi hala geçerlimi

 6. sezgin bayram dedi ki:

  asel demir kardeşim sana aynen ve aynen katılıyorum. yazdıklarının üstüne hiçbirşey koyamıyorum. sonuna kadar haklısın.

 7. nuran demir dedi ki:

  sabah 7den akşam 7 ye devam ediyormu.beni bilgilendirirmisiniz.

 8. mevsim derin dedi ki:

  Peki Telekomun akşam 7 sabah 7 bedava konuşma kampanyası 2013’de devam ediyor mu ? Çünkü; Televizyonlarda bununla ilgili hiçbir reklam,duyuru yapılmadı. Kampanya 2013’de devam ediyor mu ?

 9. dursun yılmaz dedi ki:

  2014 tede akşam 7 sabah 7 kampanyasına devam ediyormusunuz.ayrıca cep telefonlarınıda bedava arama kampanyası deva edecekmi bilgilendirirseniz sevinirim.tşkrlr

BİR YORUM YAZ