Türk Telekom yeni yıl kampanyası her ay 2gb internet hediye

 • 14 Aralık 2016
Türk Telekom yeni yıl kampanyası her ay 2gb internet hediye

Türk Telekom 2017 yeni yıla özel kampanyasında hazırlanan tarifelere özel her ay 2gb internet hediye edecek. 22 TL’den başlayan fiyatlarla hediyeli tarifeleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Gel Dene 1GBGel Dene 3GBGel Dene 5GBTivibulu Cep 4GB*Tivibulu Cep 6GB*Süper 750 3GB
1+2 GB3+2 GB5+2 GB​4+2 GB6+2 GB3+2 GB
HER YONE
600 DK
1000 SMS
HER YONE
750 DK
1000 SMS
HER YONE
1000 DK
1000 SMS
HER YONE
750 DK
1000 SMS
HER YONE
750 DK
1000 SMS
HER YONE
750 DK
5000 SMS
22 TL30 TL37 TL35 TL45 TL29 TL

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 13 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası’ndan belirtilen tarihler arasında yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma yolu ile Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Süper 750 3GB,  Prime 10GB, Prime 15GB, Prime Ekstra, Prime Maksi, Prime Mini, Prime Midi, Prime O SES Türkiye, O SES Türkiye, Ultra 12GB, Ultra 10GB, Ultra 8GB Tarifeleri, Tivibulu Cep Tarifesi 4GB, Tivibulu Cep 6GB Tarifesi,  Fenercell Hediye, GSMobile Hediye, Konyasporcell Hediye tarifelerine geçiş yapan faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca yurtiçi aylık ek 2GB ücretsiz ek internet hakkı sunulacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için EKLE 2GB yazıp 5555’e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir internet faydası olması halinde öncelikli olarak Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası kapsamında sunulan internet hakkından düşülecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen internet faydası ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Söz konusu Yeni Yıl Fırsatı kampanyasına kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  22 tl lik pakete geçmek istiyorum ne yapmam lazim

 2. Anonim dedi ki:

  Musteri hiz arayip gecis yapmak istedigini ilet..ya da online islemlerden mesaj at seni arasinlaar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.