Türk Telekomdan bedava 3000 dakika konuşma süresi

  • 21 Ekim 2012
Türk Telekomdan bedava 3000 dakika konuşma süresi

Türk telekomdan bedava konuşma kampanyaları gelmeye devam ediyor. Şimdi Türk telekom aboneleri HATT’lı tarifeden Ev Avantaj tarifelerine geçerek ek ücret ve taahhüt olmadan şehirlerarası ve şehir içi görüşmelerde kullanmak üzere ücretsiz 3000 dakika kazanıyor.

Türk Telekom, ev telefonu üzerinden değer yaratmaya ve müşterilerinin bütçelerine katkıda bulunmak için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Tarifesini ”Ev avantaj” paketlerine taşıyan bireysel müşteriler hiçbir ek ücret ve taahhüt olmadan paket dakikalarına ek olarak 3 bin dakika şehir içi ve şehirlerarası ücretsiz konuşma fırsatı kazanıyor.

31 Aralık 2012’ye kadar EV AVANTAJ 100/200/300/600/Özgür tarifelerinden birine geçip kampanyaya katılan Türk Telekom bireysel müşterileri, 12 ay boyunca her ay paket dakikalarına ek olarak 3 bin dakika şehir içi ve şehirlerarası ücretsiz konuşma şansını yakalayacak.

Türk Telekom halihazırdaki Ev Avantaj tarifesi müşterilerini de unutmayarak kampanya dahilinde onlara da fırsatlar sunuyor.  Tarifelerini üst paketlere taşıyan Ev Avantaj tarifesi kullanıcıları, yeni paketlerinin dakikalarına ek olarak 3 bin dakika şehir içi ve şehirlerarası aramalarını ücretsiz olarak gerçekleştirme imkanı bulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ