TTnet 100gb internet aylık 61 TL ücretsiz modem kampanyası

 • 24 Ekim 2015
TTnet 100gb internet aylık 61 TL ücretsiz modem kampanyası

TTnet yüksek fiyatlı internetten şikayet edenler için aylık 100GB AKN’li paketini 24 ay taahhüt ile 61 TL fiyatla sizlere sunuyor. ADSL internet pazarında rekabetin kızışmasıyla birlikte kampanyalar geliyor. Firmalar uzun süreli taahhütlerle müşteriyi bağlamaya çalışıyor. 12 aydan uzun sözleşmelere imza atmanızı tavsiye etmiyoruz.

Kampanyada 250 TL değerinde modemin ücretsiz verilmesi güzel bir detay.

Kampanya Kapsamındaki PaketlerBağlantı HızıAylık Kullanım KotasıKampanyalı Fiyatİndirim Süresiİndirim Bedeli*
ULTRANET Limitsiz 100 GB16 Mbps’ye kadarLimitsizTL6124 AyTL32

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan, 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuran tüm bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • 16Mbps hızındaki 100GB paketinin kampanya adı “Değişim Zamanı Kampanyası”dır.
 • Daha önce TTNET İnternet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır
  Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları da dahildir. Kampanya yalın paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın erişim ücreti (18 TL) ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılacaktır.
  Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere TTNET Abonesinin ilk faturasına yansır.
 • Kampanya kapsamında, rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. TTNET internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Taahhüde aykırılık halinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturanıza yansıtılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. erdal dedi ki:

  numaranızı verirmisiniz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.