TTnet 12 ay 9.99 TL internet kampanyası

 • 07 Nisan 2011
TTnet 12 ay 9.99 TL internet kampanyası

Telekomdan interneti çok az kullanan yada haber siteleri facebook,twitter dışında kullanmayan kota ihtiyacı duymayan abonelere özel ilk 12 ay 9.99 TL fiyatla 1mbit hızında 2 GB kotalı internet kampanyası başlattı.31 Mayısa kadar devam edecek kampanya ile ayda 1 TL ile modem sahibi olabileceksiniz.TTNET, ”İnternetsiz Ev Kalmasın” sloganıyla düzenlediği yeni kampanya ile ilk 12 ay, ayda 9,99 TL’ye internet erişimi sağladığını duyurdu.

TTNET tarafından yapılan açıklamada, 31 Mayıs 2011 tarihine kadar devam edecek ”Herkese İnternet” kampanyasının, 2 GB kota ve 1 Mbps hız ile internetten ekonomik koşullarla yararlanma fırsatı sunduğu belirtildi.

Kampanyayı tercih eden yeni müşterilerin ayrıca modemlerini de ayda 1 TL’den başlayan taksitli fiyatlarla satın alabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvurularını, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, TTNET Satış Noktaları ya da ”www.ttnet.com.tr” adresinden yapabilecekleri bildirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. İbrahim Birol dedi ki:

  Halen 1805042562 erişim numarası ile İnternet bağlantım mevcuttur.

  2 GB internet ilk 12 ay 9,99 TL. kampanyasından faydalanmak istiyorum.

  ** Bu kampanyadan yararlanabilmem için nereye başvurmalıyım.
  ** 4 GB Mayıs 2011′ den sonra kota olarak bana fazla gelecek, daha az kotalı ve daha az ücretli bir kampanya önerebilir misiniz?

  Saygılarımla

  İbrahim Birol
  Amasya

 2. HALİL ERİŞİŞ dedi ki:

  ÇAGRI MERKEZLERİNCE ABONELERE BİTMİŞ OLAN TTNET KAMPANYALARLA İLGİLİ YANLIŞ BİLGİ VERMELERİ SONUCU PERSONEL MÜŞTERİ’İLE ZOR DURUMDA KALMAKTADIR.MÜŞTERİLERİMİZE KAMPANYALARLA İLGİLİ DOGRU BİLGİ VERİLMESİ HUSUSUNU;

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.