Ttnet 16mbps limitsiz internet 69 yerine 49.90 TL

 • 28 Nisan 2014
Ttnet 16mbps limitsiz internet 69 yerine 49.90 TL

Ttnet kampanya ve fırsatları sürüyor. Şimdi 16mbps hız ve limitsiz internet paketi ultranet limitsiz 24 ay taahhüt verenlere özel 69 TL yerine ayda sadece 49.90 TL fiyatla sizleri bekliyor.

Kampanyaya Dahil Olan İnternet PaketleriBağlantı HızıAylık Kullanım KotasıKampanyalı Fiyatİndirim Bedeli(Aylık)Tarife
ULTRANET616 Mbps’ye kadar6 GBTL27,90 x 24 AyTL9,10TL37
ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps’ye kadarLimitsizTL49,90 x 24 AyTL19,10TL69

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel ve kurumsal yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşımı tarifeye göre ücretlendirilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Müşteri, ULTRANET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, internet hizmetinizden mevcut erişim hızınızla tekrar yararlanabileceksiniz.
 • ULTRANET LİMİTSİZ Paketi’nde, 50GB Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulanmaktadır. Bu pakete ek olarak 25GB Adil Kullanım Noktası (AKN) 1 Haziran 2014’e tarihine kadar ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan yeni müşterilere Tivibu Web Maxi paketi ilk 3 ay ücretsiz sunulacaktır. Tivibu Web Maxi Paketi bu kampanya dahilinde TTNET aboneliğinizin başlamasından itibaren ilk 3 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi sona erdirmemeniz halinde 4. Aydan itibaren 4,90 TL Tivibu Web Maxi Paket Tarifesinden faturalandırılırsınız. Kırmızı Halı ve SinemaTV servisleri hediye kullanım dahilinde olmayıp, bu servisleri kullanmanız durumunda ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi her zaman 444 0 375’i arayarak veya Türk Telekom Ofis ile TTNET Bayi’lerine giderek sonlandırabilirsiniz.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ