TTnet AKK’siz sınırsız 16 mbps internet aylık 51.90 TL

 • 21 Ekim 2015
TTnet AKK’siz sınırsız 16 mbps internet aylık 51.90 TL

Son yıllarda internet fiyatları düşmüş olsada halen çok pahalı. Özellikle AKK dediğimiz adil kullanım kotası sonucu hız düşmesi neredeyse tüm paketlerde mevcut. Türkiye’nin büyük bölümünde internet alt yapısının sahibi Türk Telekom TTnet ile AKK olmadan sınırsız 16mbps hızında interneti 24 aylık taahhüt sonucu 51.90 TL’ye sunuyor. Bu paket yalın internetle alınamıyor yani aylık ücrete telefon ücreti de eklenecek. 96 TL’lik bağlantı ücreti de aylık 4 TL olarak alınacak.

Abone modem isterse aylık 7 TL ücretle 24 ay taksitle modem sunulacak. Online başvurularda abone aylık 51.90 TL yerine 46 TL ödeyecek.

ttnet-detay

Hız 16mbps olarak belirlenmiş olsada abonelik yaptığınız bölgenin teknik alt yapısına göre hız alacaksınız. Yani hızınız 4-8-12 mbps olabilir bu konumunuza göre değişebilir.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireys​el ve kurumsal yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları dâhil değildir. Bu nedenle kampanya kapsamında Yalın İnternet Hizmeti verilmemektedir.
 • Yeni aboneliklerde 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir. Taksitli Modem Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşımı tarifeye göre ücretlendirilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU G​O GİRİŞ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. TTNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.