TTnet 8 ay %50 indirimli internet kampanyası

  • 07 Aralık 2012
TTnet 8 ay %50 indirimli internet kampanyası

TTnet intenet kampanyaları devam ediyor. TTnet şimdi abone olanlara ve abonelere özel olarak 24 ay taahhüt vererek ilk 8 ay boyunca interneti %50 indirim fırsatı ile sunuyor. 28/02/2013 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada fiyatları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kota Kullanım Kampanya İndirimli Fiyatı (8 Ay)Aylık İndirim Tutarı
NET68 Mbps’ye kadar6 GBTL16,50TL16,50
NETLİMİTSİZ8 Mbps’ye kadarLimitsizTL31,50TL31,50

Kampanya Detayı:

  • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET ADSL/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan bireysel taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilerin faturalarına, aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti, tabloda belirtilen ücretlere ek olarak yansıtılacaktır.
  • 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında mevcut ya da seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. (1LİMİTSİZ paketi satışa kapalı bir paket olduğundan bu pakete diğer paketlerden geçiş yapılamamaktadır.)
  • Kampanya veya abonelik iptali durumunda, müşterilerin kampanya katılım tarihinden, iptal tarihine kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplam tutarı müşteriden alınır.
  • Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar; ULTRANET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Paketlerin adil kullanım noktaları: NET6 ve ULTRANET 5 için 25 GB; NETLİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ paketler için 50 GB; NETLİMİTSİZ PLUS için 100 GB). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
  • Kampanya ADSL/Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
  • TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ