TTnet internet ve telefon kampanyaları

 • 19 Eylül 2012
TTnet internet ve telefon kampanyaları

TTnet yeni kampanyasında ev telefonu ve interneti ayda 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Kampanya kapsamında 12 ay taahhütle hediye modem dahil konuşma ve internet fırsatı sunuluyor. Ayrıca  TTNET Alo ile Akşam7’den Sabah 7’ye Konuşmak Bedava! Her ay 3000 dakika!

TTNET’ten büyük fırsat! 8 Mbps’ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz TTNET İnternet paketine ve TTNET Alo’ya 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlarla abone olun, hem ev telefonunuz hem internetiniz olsun. Üstelik kablosuz modeminiz de TTNET’ten size ücretsiz gelsin.

NET Paketlerde müşteri, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı; ULTRANET Paketlerde 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, değişiklik gösterebilecektir. Veri kullanımı NET6, NET12, ULTRANET5 için 25 GB; NETLİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ için 50 GB; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB’ı aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Kampanya 19 Eylül – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olup tüm yeni ve mevcut taahhütsüz bireysel müşteriler 12 ay taahhüt vererek kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya Detayları

 • 12 ay taahhüt internet ve telefon hizmetlerini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. 13. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • 18 Eylül 2012’den sonra internet hattını iptal ettirmiş veya herhangi bir kampanyada taahhüdü devam eden müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Aylık bedellerinin (internet ve telefon hizmetleri) tamamı TTNET faturasına (tek fatura) yansıtılır.
 • Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir. Aylık) tüm vergiler dahil 59,99 TL ve 39,99 TL’lik paketler dışında, internet ve telefon hizmetlerine ait farklı tarife/paketlerin yer aldığı paketler oluşturulabilir.
 • Kampanya ile sunulan TTNET internet hizmetine, NET6, NET12, NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ Plus, 8LİMİTSİZ ADSL paketleri ile ULTRANET5 ve ULTRANET LİMİTSİZ paketleri dahildir.
 • Yeni aboneliklerinde internet hizmeti için bağlantı ücreti 2,5 TL taksitle 12 ay boyunca alınır. TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo’ya geçiş ücreti alınır.
 • Kampanya ile sunulan telefon hizmetine, TTNET Alo Konuştukça Öde, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000 ve TTNET Alo Limitsiz paketleri dahildir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanya’ndeki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Paketlere dahil hizmetlere ait damga vergileri TTNET faturasına yansıtılır.
 • Taahhhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet ve/veya TTNET Alo paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen İnternet ve TTNET Alo hizmetleri için nakil ve devir işlemleri yapılabilir.
 • İnternet hizmetinin kullanımı için kampanya kapsamında yeni müşterilere tercihe göre 1 adet ADSL kablosuz modem ücretsiz olarak verilecektir. Modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Müşterinin kampanyayı 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ayrıca ADSL modem seçeneğinden yararlanmış müşterilerden de kablosuz modemin bedeli (125 TL) tahsil edilir.
 • Kampanya ile sunulan internet ve telefon hizmeti internet alt yapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ