TTnet ücretsiz modem kampanyası

 • 26 Ocak 2016
TTnet ücretsiz modem kampanyası

TTnet abonelerine ücretsiz modem fırsatı sunuyor. Aboneler 24 ay TTnet kalma sözlerine karşı yeni nesil adsl/vdls modemlerini ücretsiz alıyor. Kampanyadan yararlanmak için TTnet müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz hızlı modem kampanyasından faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Modeminiz kargoyla geliyor ve siz 24 ay aboneliğinizi kapatmayacağınıza dair sözleşmeye imza atıyorsunuz. MNG kargo görevlisine kimlik fotokopinizi teslim ediyorsunuz ve modeminizi teslim alıyorsunuz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Eski Modemimizi TTnet’e veya Kargocuya geri veriyormuyuz?
Hayır arkadaşlar Eski Modemimiz bizde kalıyor geri vermiyoruz

2. Verdiğimiz taahhüt varolan TTNET internet aboneliği taahhütümün üzerinemi ekleniyor?
Hayır arkadaşlar üzerine eklenmiyor. Telefonla arayıp modeminizi istedikten sonra kargoyla modeminiz ve sözleşmeniz gelir. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra Modem için verdiğiniz taahhüt süresi işlemeye başlar. Ve 2 yıl sonra tahhütünüz biter. Mesela ben TTNET İnternet Aboneliği için 2 yıl Taahhüt verdim 01.10.2015 Tarihinde. 01.11.2015 tarihindede Modem taahhütü verdim TTNET’e. İnternet taahhütüm 01.10.2017 tarihinde bitecek, Modem taahhütümde 01.11.2017 tarihinde bitecek. 01.10.2017 tarihinde internet taahhütüm bitince 1 ay daha TTNET aboneliğinde kalıp pahalı tarifeden ücretlendirilmiş İnternet faturası ödemek zorundayım. Veya Modem taahhütünü iptal ettirip kalan 1 ay için 10 TL ödeyerekde TTNET ile ilişiğimi tamamen kesebilirim. Eğer internet aboneliğim bitince Modem taahütünün bitmesine 3 ay kaldıysa 3x10TL öderim modem taahhütünü bitirmek için. Yani kalan ay başına 10 TL öderim Modem taahhütünü erkenden sonlandırmak için.

3. Kampanyaya TTNET bayisinden katılıp modemimi alabilirmiyim?
Evet TTNET bayisine gidip kampanyaya katılıp modeminizi alabilirsiniz.

4. Kampanyada bize hangi marka modem verilecek?
Bunun için kesin bir marka belli değil. TTNET’in envanterinde Zyxel Airties ve Huawei markaları mevcuttur. Bu 3 markadan bir modem verilecektir. Ancak bu sıralar TTNET Zyxel modem gönderiyor herkese. Tahminimce stok eritiyorlar. Ama belki ilerde Zyxelden başka markalarda dağıtabilirler. (11.01.2016)

5. TTNET Online işlemlerimde Airties modem gönderdikleri yazıyor doğrumu?
Bu kampanyadan yararlanan bir çok arkadaşta Airties yazıyordu fakat herkese şuana kadar Zyxel geldi. Ama dediğim gibi belki ilerde bu durum değişebilir ve Airties ve Huawei marka modemde gönderebilirler. (11.01.2016)

6. Müşteri temsilcisi bana böyle bir kampanya olmadığını söyledi? Ne yapmam gerekiyor?
Arkadaşlar bu kampanya 1 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli. Ve 300.000 Modem ile sınırlı. Kolay kolay bitmeyecek bir kampanya. Yani 1 Temmuz 2016’ya kadar eritemezler bu stogu diye düşünüyorum. Aradığınız müşteri temsilcisi size 1 Temmuz 2016 ya kadar, böyle bir kampanya yok veya var evet ama ücretli 24 ay boyunca faturanıza 10TL yansıyacak gibi şeyler söylüyorsa büyük ihtimal ya sizi yanlış anlamıştır ya siz anlatamamışsınızdır yada kampanyayı bilmiyordur. İzah etmeye çalışın baktınız olmuyor kapatın tekrar arayın başka bir müşteri temsilcisine bağlanıp kampanyadan faydalanın.

7. Fibernet ve Hipernet kullananlar kampanyadan faydalanabiliyormu?
Kampanyadan FİBERNET ve HİPERNET paketlerindeki müşteriler yararlanamaz. Kampanya şartlarında böyle bir kural var malesef.

8. Modem kampanyasına karıştıktan sonra faturama herhangi bir ücret yansıyacakmı?
Kampanya adındanda anlaşılacağı üzere modem taahhüt karşılığında tamamen ücretsiz verilen bir modem. Yalnızca modemi aldıktan sonra, sonraki ay internet faturanıza sadece 1 kereye mahsus olmak üzere, 1,93 TL damga vergisi kesiliyor. Başka hiç bir ücret ödemiyorsunuz kesinlikle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. aziz Uludağ dedi ki:

  Modem in uzak noktalara sinyali güzel ulaştırdığı yalan.dahili anten olduğundan mi bilemiyorum.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bu tür modemler aynı daire içerisinde internet erişimi için kullanılır. En fazla alt veya üst katta erişim sağlanır. Dahili antenli modemlerin çekim gücü diğerlerine göre düşüktür.

 3. ESRA dedi ki:

  BERKAYKURT TTNET BABA

 4. ilhan şenel dedi ki:

  TTNET ÜCRETSİZ MODEM İSTİYORUM O5317123473

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.