TTnet yalın internet üniversiteli kampanyası

 • 18 Kasım 2012
TTnet yalın internet üniversiteli kampanyası

TTnet Üniversite öğrencilerine özel internet kampanyasında ev telefonu şartı olmadan internet fırsatı sunuyor. Ayrıca yalın İnternet erişim ücreti ve modem ücreti almıyor.

Hemen TTNET’e gelin, 6 GB kotalı Yalın NET6 paketine 12 ay boyunca ayda 29,99 TL’ye sahip olun. Üstelik ilk 3 ay ücretisiz Tivibu Web ve ProG avantajıyla!!! Aylık yalın internet erişim ücreti ödemeden İnternet sahibi olmak için 31 Aralık 2012’ye kadar hemen başvurun!

Kampanya Detayları

 • Kampanya 5 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Üniversiteli Kampanyası Yalın NET4, Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın NETLİMİTSİZPLUS, Yalın 8LİMİTSİZ paketleri için geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanya toplam 100.000 abone ile sınırlı olacaktır.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir adet kablosuz modem müşterinin talebi olması halinde ücretsiz olarak verilecektir. Müşterinin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında modem alan müşterilerin taahhüt süresi boyunca abonelik iptali yapmaları durumunda modem cezası (kablosuz modem için 125 TL) müşterinin faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında “aylık yalın internet erişim bedeli” ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL’lik aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılacaktır. Taahhüt süresinden önce kampanya ya da abonelik iptali yapılması halinde Yalın İnternet aylık erişim ücretinde sağlanan indirimlerin toplamı Yalın İnternet abonelerinden tahsil edilecektir.
 • Yeni aboneliklerde 30 TL bağlantı ücreti ayda 2,5 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET ADSL faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanya’ndeki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Müşteri, 12 (oniki) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan internet paketlerinin alınması durumunda otomatik olarak ilk 3 ay ücretsiz TİVİBU WEB MAXİ paketi müşterilere tanımlanır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Web aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçiş yapabilir. Bir üst pakete geçiş yapması durumunda hediye süre kullanım hakkını kaybeder.
 • Kampanya kapsamında yer alan internet paketlerinden yararlanan müşterilerimiz, dilerse 12 ay taahhüt vererek ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG Üniversiteli paketinden yararlanabilecektir. Taahhüt süresi içerisinde TTNET ProG’nin iptali ya da Üniversiteli Paketinin iptali durumunda indirimli kullanılmış süreye mahsuptan kampanya ile indirimli kullanılan ay X 4,90 TL ceza uygulanır. 12(oniki) aylık taahhüt süresinin dolmasının ardından TTNET ProG üyeliğinizi sona erdirmemeniz halinde, üyeliğiniz o günkü aylık standart paket fiyatından taahhütsüz ve otomatik olarak devam eder.
 • Kampanya ihlali halinde, kampanya kapsamında sunulan avantajlar ve aboneye verilen altyapı ile uyumlu modem ve bağlantı ücretine ait tutarlar faturalandırılır.
 • 8 Mbps hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ