Markafoni Turkcell cüzdan 40 TL indirim kuponu

  • 23 Ekim 2013
Markafoni Turkcell cüzdan 40 TL indirim kuponu

Turkcell üzdan sahipleri markafoni.com online alışveriş sitesinde geçerli 80 TL veya üzeri alışverişlerde 40 TL indirim kazanıyor. Kampanya 22 Ekim – 22 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya ilk 1180 alışveriş ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanabilmek için Markafoni.com’da ödeme adımında Turkcell Cüzdan’ı seçmeniz gereklidir. İndirimli alışverişe başlamak için GARANTİ bankası kartınızı Turkcell Cüzdan’a eklediginizden ya da Garantiparam’a nakit para yüklediğinizden emin olun!

Turkcell Cüzdan’a nasıl üye olurum?

  • Turkcell Cüzdan’ınızı oluşturmak için CUZDAN yazıp 7777’ye gönderin.
  • Kartınızı Turkcell Cüzdan’a ekleyerek alışverişe başlamak için GARANTI yazıp 7777’ye göndermeniz ve telefonunuza gelecek Güvenli Bilgi Ekran’ından Turkcell Cüzdan’a eklemek istediğiniz kartın son 6 hanesini yazmanız yeterli. (Akıllı telefonlarınız içinse, Turkcell Cüzdan mobil uygulaması içerisinde, “kartlar” sekmesindeki “kart ekle”ye basmanız ve oradaki yönlendirmeyi izlemeniz yeterli.)
  • Böylece Turkcell Cüzdan’ınızı mevcut Garanti Bankası Mastercard/Maestro logolu kartlarınızla da kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Cüzdan’ınızı kullanmaya başlamak için Turkcell İletişim Merkezleri’nden Cüzdan’ınıza nakit para da yükleyebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ