Kampanya ve İndirim Haberleri

Salla kazan hilesi ile internet paketleri kazanma 2019

  • 01 Mart 2019
Salla kazan hilesi ile internet paketleri kazanma 2019

Turkcell salla kazan son aylarda internet paketleri yerine saçma sapan hediyeler vermeye başladı. 2019 yılı ile birlikte verilen hediyeler azaldı. Turkcell salla kazan hilesi hakkında internette birçok dedikodu mevcut. Bunu yaptım internet paketi kazandım, aylık 20gb geldi gibi asılsız haberler yapılıyor. Öncelikle arkadaşlar salla kazan sistemi her yönüyle eşit bir çekiliş sistemi değil. Abonelerinde kullanım türlerine göre hediyeler sunuyor. Aylık 100 TL fatura ödeyen biri ile 25 lira yükleyen birine verilen hediyeler çok farklı. Platinum müşterisi olarak bana çoğu zaman aylık 20gb internet gelirken, eşimin 30 TL fatura ödediği hattına 1gb internet paketinden fazlası gelmiyor.

Salla kazan için hilemi bilmiyorum ama küçük bir ipucu vereyim. Denemelerimde telefonu aşırı sallamak yerine hiç sallamadan beklersem genelde internet paketi geliyor. Ayrıca salla kazanı sabah erken saatlerde kullanırsanız daha yüksek kapasiteli paketler veriyor. Akşam yoğun saatlerde sallayınca kesinlikle hediyeler kısa süreli ve düşük oluyor.

Daha şimdi salladım yine 20gb geldi :)

Özetle salla kazan için herhangi bir hile yok. Hile yapacak bir durumda değiliz, sistem yazılımı her şeyi kendi belirliyor. Aslında hileyi Turkcell kendi yapıyor. Sizin önerileriniz varsa yorum bölümünden bekliyoruz. Salla kazan internet saatleri genelde sabah 05:00 – 07:00 arası ile gece 01:000- 03:00 saatleri arası. Bu saatlerde internet paketi kazanma şansınız artıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    BU YAZDIKLARINIZ UMARIM İSPATLANMIŞ DENENMİŞTİR :)

  2. Mert Sungur dedi ki:

    Kesinlikle salla kazan ile gece yarısı 0-5 saatleri arasında çok daha iyi hediyeler veriyor. Ben her Pazartesi gece 1’de internet paketi alıyorum.

BİR YORUM YAZ