Turkcell 1 gb internet paketi sözde indirimli 19 TL

  • 04 Ekim 2011
Turkcell 1 gb internet paketi sözde indirimli 19 TL

Turkcell interneti az kullananlara özel 1 gb paketi 6 ay boyunca 19 TL’ye vereceğini duyurdu.Klasik bir Turkcell fiyaskosu olan kampanya Avea ve Vodafone yanında sönük kalıyor.Turkcell çekim kalitesini ön plana çıkarmaya çalışıyor fakat metropollerdeki kullanıcı numara taşıma hizmeti sonrası buna pek itibar etmiyor.Umarım kısa sürede Turcell fiyatlarını gözden geçirir.

Tam bir fiyasko olan kampanya birde 6 aylıkmış.Avea 1 gb interneti 9TL’ye verirken Vodafone 4 gb neti 34 liraya verirken bu fiyatda nedir diyor insan.
Turkcell İndirimli 1GB İnternet Paketi ile  cep telefonunuzdan dilediğiniz her an her yerde, Facebook sayfanıza, Google’da merak ettiklerinize, tüm maillerinize kısacası tüm internete ilk 6 ay boyunca ayda sadece 19 TL’ye ulaşırsınız!​​

6. ayın sonunda internet keyfini kesintisiz yaşayabilmeniz için paketiniz standart ücreti olan aylık 29 TL üzerinden devam eder.
Paket aşımı; Faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 0,05 TL / MB’dır. (Bu aşımlar, faturanızda birim fiyat olan 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlendirilir.) Bir fatura döneminde paket bedeli üzerine en fazla 99 TL ödersiniz.

Faturasız hatlar için ise tüm vergiler dahil 1 Kuruş / 100KB’tır. Ücretlendirme her 100KB’ta bir yapılır. ​​

Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN INTERNET yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler’den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak öğrenebilirsiniz.​​​

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.