Turkcell 100 TL nar kampanyası

  • 21 Ekim 2015
Turkcell 100 TL nar kampanyası

Turkcell yıllardır NAR adı altında abonelerin kafasını karıştırmaya devam ediyor. 10 TL yükle 20 TL nar olsun. Nar paketi, aylık nar, haftalık nar derken abonelerin çoğu büyük bir kampanyadan yararlanıyor gibi hissettiriliyor ama çoğu kişi ödediği ve konuştuğunun hesabını yapamıyor.

Şimdi 25 TL yükle 100 TL nar olsun kampanyasını duyuran Turkcell 30 gün 100 TL kazanacaksınız şeklinde kampanya duyurusunu yapıyor. Biz bu tür karışık uygulamalar yerine internet ve konuşma süresi sabit paketleri almanızı tavsiye ediyoruz.

  • Otomatik Nar Her Yöne 100 Paketi kapsamında Genç, Genç Plus ve Tarife Saniye hariç bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri, vergiler dahil 25 TL karşılığında yurt içi her yöne konuşurken ve SMS atarken 30 gün boyunca kullanabilecekleri 100 TL kazanacaklardır. 100 TL abonenin kullandığı tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilecektir.
  • Otomatik Nar Her Yöne 100 Paketi, aboneler paket aboneliklerini iptal etmedikleri sürece, paketteki TL’ler paketin kullanım süresi olan 30 günden önce bittiği takdirde paket bitiminde, 30 gün boyunca bitmezse 30. günde abonenin bakiyesinde yeterli TL olması durumunda yenilenecektir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez.
  • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
SMS
  •  OTOMATIKNARHY100 yaz 2222’ye gönder
532 ya da 0532 532 0000
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.