Turkcell 29 TL her yöne 600 dakika ve 2 gün bedava konuşma fırsatı

 • 18 Mart 2011
Turkcell 29 TL her yöne 600 dakika ve 2 gün bedava konuşma fırsatı

Turkcell’den diğer operatör abonelerine güzel bir teklif ! Şimdi Turkcell Faturalı Dünyasına  katılanlar Ayda Sadece 29 TL’ye Yurtiçi Her Yöne tam 600 dakika ve Turkcell’lilerle Haftada 2 Gün bedava konuşacak.

Şimdi Numaranızı Turkcell Faturalıya Taşıyın, Yeni Bir Turkcell Faturalı Hat Alın veya HazırKarttan Turkcell Faturalıya geçin bu EŞSİZ FIRSATTAN yararlanın!

Haydi Gel tarifesi Küçük Paket üzerine kazanacağınız ek 300 dakika ile 12 ay boyunca ayda toplam yurt içi her yöne 600 dakika konuşun üstüne Hafta iki şanslı gününüzde sabah6’dan akşam6’ya tüm yurtiçi Turkcell’lilerle BEDAVA konuşmanın tadına varın.

Yeni Tesis, Numara Taşıma ve Hazır Karttan Faturalıya geçişlerde haydi gel küçük paket tarifesinin seçilmesi durumunda 30 gün içerisinde OZEL yazılarak 2222’ye ücretsiz SMS gönderilmesi ile geçerlidir. Kampanya katılım mı gerçekleştiğinde mesaj ile bilgi verilecek olup mesaj gelmediği takdirde kampanya geçerli değildir. Bu gibi durumlarda tekrar mesaj göndererek veya  4440532’yi arayarak destek alabilirsiniz.

Kampanya iptali için IPTAL yazıp 6655’e göndermeniz gerekmektedir. Kampanyanız iptal edildiği zaman size SMS ile bilgi verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. MEHMET YETİŞKİN dedi ki:

  ben yaklaşık bir yıldan beri avea operetörınde bulunmaktayım ama benim bulundugum bolgenin bazı yerlernde cekmediği içi
  n sizin operetore geçmek istiyorum fatura kesim tarihim 20.06.2011 ayda 300 dakika görüşmem var onun için her yöne 600 dk kampanyasına kaılmak istiyorum. sizin kampanyanın süresi ne kadar sürüyor ve ücreti nekadardır bilgilendirirseniz memnun olurum

 2. mehmet zeki baran dedi ki:

  1000dk 29 76dk kamişti gelen fatura 48750 avea ayıbı

 3. yeşim dedi ki:

  ben tarifeye geçtm ama bu sms olayı nasıl oluyo peki söylermisinz

 4. ceren dedi ki:

  bu.bedavalar.hangi.günler.oluyo.öğrenebilirmiyim.ben.bu.operatörde.ve.bu.kampanyadayım.ama.hangi.günler.olduğunu.bilmiyorum.

 5. düzgün dedi ki:

  faturalı hatta geçtim her yöne 600 dak kalan dakikalarımızı nasıl öğrenebiliriz yardımcı olursanız sevinirim .

 6. SEVGİ dedi ki:

  BÜYÜK HARFLE KALAN YAZIP 2222 GÖNDERMENİZ YETERLİ OLACAKTIR

 7. sema dedi ki:

  Eşimle ikimizde bu kampanyanın kullanıcılarıyız. Bize hattı yeni aldığımız zaman her akşam dokuzdan sabah dokuza turkcell lilerle ücretsiz görüşebileceğimiz de söylendi.Ben şimdi kampanya hakkındaki reklamları okudum ama bu ayrıntıyı göremedim.Asılsız değildir ve faturamıza yansımaz umarım.

 8. gökhan dedi ki:

  ARKADAŞLARRR SELAM BEN FATURALI KART ALDIM AY DAA 600 DAKİKA VERİYORRR VEEEE HAFTA İÇİ PARTESİ CUMARTESİ BEDAVA SABAH 6 AKŞAM 6 YA KADAR

 9. mehmet dedi ki:

  ya aksam 9 dan sabah 9 a bedava nasıl oluyo öğrenebilir miyim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.