Turkcell çalışan paket kampanyası

  • 13 Ekim 2011
Turkcell çalışan paket kampanyası

Turkcell kampanya fırsatları devam ediyor.Profesyonellerin her ihtiyacını karşılayan Çalışan Paket şimdi indirimli aylık 49 TL ! Siz de Çalışan Pakete üye olma taahüdü verin, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile kullanın.

Bu kampanyadan özel sektör çalışanı olduğunu resmi bir belge veya kurum kimliği ile belgeleyen tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.

Mevcut paketiniz Çalışan Paket ise kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

Kampanyadan 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Çalışan Paket’ten 49 TL’ ye faydalanmak için çalışan belgeniz veya kurum kimliğinizle Turkcell noktalarına gitmeniz yeterli. Mevcutta Çalışan Paketten faydalanıyorsanız INDIRIM CALISAN yazip 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

  • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
  • Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.