Turkcell cep telefonu cihaz kampanyaları 2012

  • 07 Mayıs 2012
Turkcell cep telefonu cihaz kampanyaları 2012

Turkcell cihaz kampanyaları çeşitli kontrat seçenekleri ile sizleri bekliyor. 2012 yılına özel Turkcell cihaz kampanyaları hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Cihaz Seçenekleri12 Aylık​24 Aylık
100MB250MB1GB4GB100MB250MB1GB4GB
Samsung Galaxy Note204214223112122131
Samsung Galaxy Y495968314150
Samsung Galaxy GİO566675354554
Samsung Galaxy W8393102506069
Sony Ericsson Xperia Ray8898107526271
Nokia N8110120129647483
Nokia C3-014853637228334352
Nokia E68595104506069
Nokia C6-01728291435362
Nokia C34045556423283847
Nokia C2-013237475619243443
Samsung Galaxy S II17418419397107116
Enigma T301TR237247256133143152
Sony Ericsson Xperia Neo V8595104495968
Sony Ericsson Xperia Arc S125135144728291
Turkcell T1143,553,562,527,53847
Nokia 7008292101495968
LG Optimus Black98108117586877
LG Optimus 3D P920134144153778796
Samsung Galaxy Ace708089425261
HTC ChaCha596978374756
Motorola Razr (11 Nisan 2012)1541641738797106
Sony Xperia S1541641738797106
HTC One V90 TL10010953 TL6372
HTC One X188 TL198207106 TL116125
HTC Sensation XL170 TL18018996 TL106115

 

  • Yukarıdaki tabloda yer alan ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
  • Kampanya kapsamında Bireysel abonelere sunulan paket tutarına cihazlardan bir tanesi ve 100 MB (sadece Nokia C2-01, Nokia C3 ve Nokia C3-01 cihazları için), 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden bir tanesi dahildir.
Cihaz Seçen​ekleriPeşin Fiyatı
Samsung Galaxy Note2.249 TL
Samsung Galaxy Y429 TL
Samsung Galaxy GİO799 TL
Samsung Galaxy W499 TL
Sony Ericsson Xperia Ray€ 415
Nokia N81.099 TL
Nokia C3-01469 TL
Nokia E6849 TL
Nokia C6-01675 TL
Nokia C3385 TL
Nokia C2-01299 TL
Samsung Galaxy S II1.849 TL
Enigma T301TR€ 1.375
Sony Ericsson Xperia Neo V€ 340
Sony Ericsson Xperia Arc S€ 580
Turkcell T11389 TL
Nokia 700785 TL
LG Optimus Black999 TL
LG Optimus 3D P9201.399 TL
Samsung Galaxy Ace649 TL
HTC ChaCha549 TL
Motorola Razr (11 Nisan 2012)1.599 TL
Sony Xperia S1.599 TL
HTC One V899 TL
HTC One X1.999 TL
HTC Sensation XL1.799 TL

 

  • Kontrat süresi boyunca ihtiyacınız doğrultusunda 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık internet paketleri arasında geçiş yapabilirsiniz. (250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık paketlerden 100 MB’a geçiş yapılamamaktadır.)
  • 100 MB internet paketi seçeneği sadece Nokia C2-01, Nokia C3-01 ve Nokia C3 cihazları için geçerlidir.
  • *Kampanya kapsamında sunulan paketlerden mobil hizmet faturası tahsilat seçeneğinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve firma üzerine kayıtlı tüm hatlarının son 6 ay fatura toplamı 250 TL ve üstü olan Turkcell bireysel faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir, bu abonelere kredi kartı aracılığıyla tahsilat bir seçenek olarak sunulacaktır.
  • *Ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan kısa süreli Turkcell bireysel faturalı hat sahibi veya firma üzerine kayıtlı tüm hatlarının son 6 ay fatura toplamı 250 TL altında olan müşteriler kampanya kapsamına sadece Kredi Kartı tahsilat seçeneği ile katılabilirler. Kredi kartlı tekliflerde taahhüt süresince cihaz taksitleri kredi kartı ekstresine, data paket bedelleri ise abonenin Mobil İletişim Faturasına aylık olarak yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ismail bektaş dedi ki:

    slm türkcellin eski müşterilerineözel samsung telefon kampanyası hakkında detaylı bilgi istiyorum telefon genelbilgi ve ödemesi hakkında

BİR YORUM YAZ