Turkcell faturalı paketlerde kullanmadığınız dakikalar devrediyor

  • 29 Mayıs 2012
Turkcell faturalı paketlerde kullanmadığınız dakikalar devrediyor

Turkcel’den faturalı hatlara özel kampanyada konuşma paketinizde  kullanamadığınız dakikalar boşa gitmez, bir sonraki aya devreder. Bireysel faturalı Her Yöne Paketler Tarifesi’nde Minik, Ekonomik, Süper ve Star paketlerini, Haydi Gel Tarifesi’nde Mini, Minik, Küçük ve Büyük paketlerini kullanan ve son 365 gün içinde bireysel faturalı olmuş müşterilerimizin, 12 fatura dönemi boyunca kullanmadığı paket dakikaları, otomatik olarak bir sonraki fatura dönemine devrediyor.

Kampanya Detayları

  • Bireysel faturalı Her Yöne Paketler Tarifesi’nde Minik, Ekonomik, Süper ve Star paketlerine numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak yeni gelen bireysel faturalı müşterilerimiz, otomatik olarak yararlanacakları bu kampanya ile ilk 12 fatura dönemi boyunca, bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife paketi dakikalarını bir sonraki fatura döneminde kullanma hakkı kazanacaklardır.
  • Kampanya başvurusu sırasında Her Yöne Paketler Tarifesi’nde Minik, Ekonomik, Süper ve Star paketlerde, Haydi Gel Tarifesi’nde Mini, Minik, Küçük ve Büyük paketlerde olan ve son 365 gün içinde numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak bireysel faturalıya gelmiş olan müşterilerimiz ise ücretsiz SMS atarak kampanyaya katılabileceklerdir. Koşulları sağlamaları durumunda kampanyanın başlangıcından itibaren 12 fatura dönemleri boyunca, bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife paketi dakikalarını bir sonraki fatura döneminde kullanma hakkı kazanacaklardır.
  • Kullanılmayan dakikalar, bir sonraki fatura dönemine aynı özellikler ile devreder. Devreden dakikalar yüklendiğinde müşterilerimize kısa mesaj ile kaç dakika yüklendiğinin bilgisi verilir. ​​
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali kaan dedi ki:

    mini paketim 18 ekim 2012 de bitiyor.aynı şartlarda 12 ay daha devam etmek istiyorum.mümkün mü?

BİR YORUM YAZ