Turkcell faturasız 8gb aylık internet paketi 4 TL

  • 24 Mart 2016
Turkcell faturasız 8gb aylık internet paketi 4 TL

Turkcell son dönemin en iyi kampanyasını duyurarak bombayı patlattı. Turkcell faturasız hat sahipleri aylık 8 gb internet paketini 4 TL ücretle alabilecek. Her yöne 500dk paketi bulunan aboneler 4 TL karşılığında 30 gün boyunca geçerli 8 gb kotalı internet alabilecek.

Pakette hız sınırlaması mevcut. 3g için 7.2 Mbps gibi oldukça yeterli bir hız kotası mevcutken, 1 Nisan sonrası 4g ile 100mbps hız sınırı olacak.

Kampanya ayrıntıları

  • Özel 8 GB Kampanyası’ndan hattında,  Hazır Kart Dakika paketleri kapsamında sunulan Her Yöne 500 dk Paketi bulunan aboneler yararlanabilir. Paket fiyatı 4 TL olup kotası 8 GB’tır. Paket 30 günlük olup dönem sonunda tekrar satın alınmaz ise tekrarlamaz.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Faydanın üst hız limiti 3G şebekesi için 7.2 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ