Turkcell Genç Plus ile ilk 10 saniye bedava konuşma

 • 04 Ekim 2011
Turkcell Genç Plus ile ilk 10 saniye bedava konuşma

Turkcell genlere özel yeni bir tarife daha duyurdu.Şimdi Turkcell’de 26 yaş altı gençler için genç turkcell fırsatlarıyla birlikte gelen GençPlus, her yöne konuşmada fiyat avantajı sağlıyor. GençPlus, “20 TL ve üzeri yüklemelerde ilk 10 saniye bedava konuşma” fırsatı ile sunulacak. Bu tarifedekiler ayrıcagenç turkcell avantajlarından da yararlanıyorlar.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, ön ödemeli hatlı gençlere yeni tarifesi GençPlus ile kaçırılmayacak bir teklif sunuyor. Turkcell’in 26 yaş altı gençlere özel teklifi GençPlus, 20 TL ve üzeri yüklemelerde ilk 10 saniye ücretsiz konuşabilme olanağı sunuyor. Gün içinde arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle yaptıkları kısa konuşmalar gençler için artık ücretsiz. Gençler, yaptıkları kısa konuşmalar için para ödemezken, ne yüklerlerse yüklesinler uzun konuşmalarındaher yöne 5 dakikası 50 kuruş avantajından faydalanıyorlar.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, GençPlus tarifesi ile iddialı olduklarını dile getirdi. Sevilengül, “Yeni GençPlus tarifesine gelen gençler ne yüklerse yüklesinler 5 dakikası 50 kuruşa  diledikleri yöne konuşmakla kalmayacak aynı  zamanda gnçtrkcll’lilerin sahip olduğu tüm fırsatların da tadını çıkarabilecek. Üstelik GençPlus tarifesindeki gençler, yıl sonuna kadar 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 31 gün boyunca konuşmalarının ilk 10 saniyesi için ücret ödemeyecekler” dedi. Sevilengül, mevcut gençTarife’nin de farklı ihtiyaçlara yönelik olarak büyük avantajlar sağlamaya devam ettiğini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. gülçin dedi ki:

  önceden genç tarifedeydim ve türkcellılerle 15dk.sı 50 krş.konuşuyodum.şu an gencplusa geçtım,artık türkcellılerle 15dk.sı 50krş. konuşamıyacak mıyım?

 2. emre dedi ki:

  artık her yone 5 dakıkası 50 kurusa ama aldıgın nar 30 150 oldugundadada 150 tlnuı 5 dakıkası ellı kurusa konusursun gulcun guzel bnce baya hemde

 3. ceren dedi ki:

  diyelim ki 8 tl yukledim sadce 8 gun mu 5 dakkıkası 50 kurusa konusucam sonra normal ücretlendirmemi olacak bi sitede ole gormuştum ?

 4. ujytgfd dedi ki:

  iptal ettirmek icin ne yapmalıyım

 5. Anonim dedi ki:

  simdi ben sunu anlamadım tamam 20 tl yükleyınce 31 gün her yöne 5 dk 50krs konusuluyo ama mesela 10 tl yuklesek yıne 31 gün mu yoksa 10 gun mu yararlana bılırım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.