Turkcell hac tarifesi 2011

  • 08 Ekim 2011
Turkcell hac tarifesi 2011

2011 Hac mevsimi başladı.Hacılar kutsal topraklara gitmeye başladı.Blindiği gibi hacda telefonla görüşmek çok pahalıya mal oluyor.Turkcell hac tarifesi 2011 ile indirimli görüşme fırsatı sunuyor.

Turkcell’in yeni Suudi Arabistan paketleri, hac vazifesini yerine getirmek üzere bu ülkeyi ziyaret edecek Turkcell’lilerin iletişim ihtiyacını artık çok uygun fiyatlarla karşılıyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, avantajlı ve ihtiyaca yönelik tarifeleriyle müşterilerine yurt dışında da en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Kutsal hac vazifesini yerine getirmek üzere Suudi Arabistan’ı ziyaret edecek Turkcell’liler, yeni avantajlı konuşma paketleri sayesinde yakınlarıyla rahatça iletişim kurabilecek. Üstelik farklı iletişim ihtiyaçları için tasarlanmış olan yeni Suudi Arabistan paketleriyle, numara ya da SIM  kart değiştirmeye gerek kalmadan, operatör sınırlaması olmaksızın paket dakikalarını her yöne kullanabilecekler.

Suudi Arabistan 2 saat paketiyle 20 dakika arama ve 100 dakika boyunca aranma yalnızca 25 TL. Yararlanmak için SUUD 2 SAAT yazıp 2222’ye göndermek yeterli. Suudi Arabistan 5 Saat Paketi ile 40 TL karşılığında 50 dakika arama yapmak ve 250 dakika boyunca aranabilmek için de SUUD 5 SAAT yazıp 2222 ye göndermek yeterli. Dileyen Turkcell’liler, 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden, Turkcell İletişim Merkezleri’nden ya da Online İşlem Merkezi’nden seçtikleri paketi alabiliyorlar.

Turkcell’in Suudi Arabistan paketleri, bu ülkede bulunan Turkcell’lilerin hem çok uygun fiyata kesintisiz iletişimlerini sürdürmelerini hem de yakınlarının onlara  hac vazifeleri boyunca rahat rahat ulaşmalarını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.