Turkcell haftalık 1gb internet hediye

 • 10 Aralık 2016
Turkcell haftalık 1gb internet hediye

Turkcell aboneleri tanıtım mesajları için izin verdikleri hatları için 1gb internet kazanıyor. İzin verdikten sonra hediye geliyor, hediye gelince tekrar izni iptal edip rahatsız edici mesajları almazsanız.

Takipçilerimize ekstra bonus olarak bir ipucu daha vereyim. Turkcell bip yükleyene 1gb internet hediye geliyor, yükleyipte 3 kişilik arkadaş gurubu kuran aboneye yine 1gb internet hediye ediliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Turkcell’in ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak Turkcell tarafından kendisiyle pazarlama ve tanıtım amaçlı haberleşme yapılmasına izin vermiş bireysel Turkcell abonelerinin 8.12.2016 -15.01.2017 tarihleri arasında;
 • ETK IZIN yazıp 2200’a ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılıp, Turkcell aboneliklerinin sona ermesinden sonra da reddetme haklarını kullanıncaya kadar Turkcell ürün, hizmet ve kampanyaları ile ilgili Turkcell’den bilgi almaya izin vermeleri durumunda Haftalık 1 GB İnternet Paketi hediye edilecektir.
 • Haftalık 1GB İnternet Paketi kapsamında sunulan kullanım hakları, yurt içinde 7 gün boyunca geçerlidir,   bir sonraki döneme devretme, tekrarlanmaz, 3. şahıslara transfer edilemez ve ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydayı ticari gelir elde etmek amacıyla kullandığı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • İzin verme ve iptal etme hakkı sınırsız olup, kampanya hediyesi Haftalık 1 GB İnternet Paketi hediyesinden kampanya süresi boyunca 1 kez faydalanılabilir.
 • ETK IPTAL yazıp kampanya suresince 2200’a, kampanya süresinden sonra 5327500090’a ücretsiz SMS gönderilerek Turkcell aboneliğinin sona ermesinden sonra geçerli olacak izinler, IPTAL ETK1GB yazıp 2200’a SMS göndererek de hediyeler iptal edilebilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kooksevengillerden dedi ki:

  Bedava mı?

 2. cetin dedi ki:

  Nesrin hanım bunun gibi Aveada da var..Arkadaşlar faydalansin isterseniz..bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/1-gb-cepten-internetli-veri-isleme-izni-kampanyasi.aspx

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Teşekkürler Çetin bey.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.