Turkcell her yöne konuşma paketi fiyatları 2013

  • 28 Şubat 2013
Turkcell her yöne konuşma paketi fiyatları 2013

Sürpriz faturalar yerine konuşma paketi alarak rahatça konuşmak için Turkcell’den her yöne konuşma paketleri 24 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Her Yöne Paketinize yıllık aboneliğinizi yenileyin, sabit fiyat garantisi ile avantajlı konuşun!

Her Yöne Paketler Tarifesi’nde yıllık aboneliğinizi yenileyerek; hem 12 fatura döneminiz boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile konuşabilirsiniz hem de paket dakikalarınıza ek olarak binlerce hediye dakika kazanabilirsiniz!

Her Yöne Paketler Yıllık Abonelik Kampanyanız sona erdiğinde devam edebileceğiniz teklifler aşağıdaki gibidir:

PAKET AdıFiyatİçerikKatılmak için
MINIK PAKET24 TLHY 500 DKDEVAM MINIK –>2222
EKONOMIK PAKET32 TLHY 600 DK + Haftada 2 günDEVAM EKONOMIK –> 2222
SUPER PAKET42 TLHY 900 DK + Haftada 2 günDEVAM SUPER –>2222

 

  • Her Yöne Süper Paket’e biten Yıllık Abonelik Kampanyanızı yenileyin; 12 fatura dönemi boyunca aylık paket ücretinde 42 TL sabit fiyat garantisi ile konuşun ve paket dakikalarınıza ek olarak, her fatura döneminde her yöne 300 DAKİKA HEDİYE kazanın.
  • Her Yöne Ekonomik Paket’e biten Yıllık Abonelik Kampanyanızı yenileyin; 12 fatura dönemi boyunca aylık paket ücretinde 32 TL sabit fiyat garantisi ile konuşun ve paket dakikalarınıza ek olarak, her fatura döneminde her yöne 300 DAKİKA HEDİYE kazanın.
  • Her Yöne Minik Paket’e biten Yıllık Abonelik Kampanyanızı yenileyin; 12 fatura dönemi boyunca aylık paket ücretinde 24 TL sabit fiyat garantisi ile konuşun ve paket dakikalarınıza ek olarak, her fatura döneminde her yöne 300 DAKİKA HEDİYE kazanın.
  • Yıllık abonelik yapan müşterilerimiz yıllık abonelik süresi boyunca paket ücretinde gerçekleşecek değişikliklerden etkilenmeyecektir.
  • Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz; Minik, Ekonomik ve Süper Pakette faydalandığınız her fatura dönemi için 9 TL erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
  • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Paket aşımında dakika ve SMS ücreti 41,5 Kr olarak ücretlendirilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ